کانون‌های‌ بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر جزو فعال‌ترین کانون‌ها در سطح کشور است/پیوستن بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر به پویش قلیان‌ها را گلدان کنیم

24 خرداد 1395
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی گفت: کانون‌های بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر جزو فعال‌ترین کانون‌ها در سطح کشور است و ضمن ادامه این روند باید در جهت توسعه آن نیز گام‌هایی برداشته شود.

دکتر عزیز نژاد در جلسه شورای کانون بسیج جامعه پزشکی استان، عملکرد این سازمان را در سال گذشته بسیار باارزش و گسترده دانست و افزود: همایش اخلاق حرفه‌ای، همایش اقتصاد مقاومتی و آموزش‌های مردمی ازجمله فعالیت‌های بجا و تدوین‌شده سال 94 این سازمان است.
رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: اکثریت افراد جامعه ما روحیه بسیجی و جهادی دارند و آنانی که در این راه گام برداشته‌اند موفقیت‌های بزرگی را کسب کرده‌اند.
دکتر مرادعلی فولادوند با اشاره به اینکه در اقدامات مهم کشور از ظرفیت‌های بسیج استفاده می‌شود افزود: بارزترین نمود بسیج در جامعه حضور آنان در جنگ هشت سال دفاع مقدس است که نشان از موفقیت بسیج در انجام کارهای بزرگ دارد.
وی تصریح کرد: بسیج با ورود به حوزه سلامت نیز آثار موفقیت‌آمیزی از خود به‌جا گذاشته است که در آینده بیش‌ازپیش می‌توان از ظرفیت‌های آنان استفاده کرد.
دکتر فولادوند بیان کرد: برپایی اردوی جهادی (بهداشتی، درمانی، آموزشی، فرهنگی) به کمک دانشجویان بسیجی در باغان دشتی، محفل انس با قرآن و همایش تغذیه و دیابت از برنامه‌های پیش روی بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در سال جاری است.
وی گفت: از دیگر برنامه‌های بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر تشکیل کمیته پژوهشی است تا بتوان در آینده اقداماتی بر اساس اصول و فنون پژوهشی صورت گیرد.
پیوستن بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر به پویش قلیان‌ها را گلدان کنیم
در این جلسه اعضای کانون بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر به پویش ملی قلیان‌ها را گلدان کنیم پیوستند.
انتهای پیام/ م.ف 1026
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پویش     قلیان     بسیج.جامعه.پزشکی     دکتر.عزیزنژاد     دکتر.مرادعلی.فولادوند        

تاریخ بروز رسانی:   24 خرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >