رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی خبر داد:
ارایه بسته‌های خدمتی ویژه جوانان با رویکرد پیشگیری و ارتقای سلامت

25 خرداد 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: بسته‌های خدمتی ویژه جوانان با رویکرد پیشگیری و ارتقای سلامت در چارچوب طرح تحول در حوزه بهداشت ارایه می‌شود.

دکتر اصغر بحرانی ضمن اعلام این خبر افزود: بر اساس طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت، خدمات بر اساس بسته‌های خدمتی تعریف‌شده به گروه‌های هدف ارایه می‌شود.
وی گفت: در همین راستا بسته‌های خدمتی جوانان با تعریف گروه‌های سنی 19-29 سال که توسط پزشکان و مراقبین سلامت ارایه می‌شود، طراحی‌شده است.
وی اضافه کرد: رویکرد این بسته‌ها پیشگیری و ارتقای سلامت با توجه ویژه به‌سلامت روان، تغذیه، بیماری‌های رفتاری نظیر ایدز و هپاتیت و بیماری‌های غیر واگیر قلبی و عروقی، پرفشاری خون و چاقی، غربالگری بیماری‌های مزمن و سلامت دهان و دندان است.
دکتر بحرانی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: "مسئله جوانان باید حقیقتاً به یک مسئله ملی تبدیل شود و همه باید در قبال این مسئله احساس مسئولیت کنند"، افزود: سلامتی امری همه‌جانبه است که همه مردم و مسئولان در صیانت از آن دخیل هستند و هم‌اکنون اصلاح سبک زندگی، خودمراقبتی و افزایش نرخ باروری از اولویت‌های اصلی نظام سلامت کشور است.
وی با تأکید بر اصل خودمراقبتی به‌عنوان یکی از برنامه‌های مهم طرح تحول سلامت، اظهار کرد: جوانان می‌توانند با مراجعه به مراکز بهداشتی درمانی از بسته‌های خدمتی طرح تحول ویژه جوانان بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/ م.ا 3040


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بسته‌های.خدمتی     ارتقای.سلامت     دکتر.اصغر.بحرانی     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   25 خرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >