افزایش خدمات‌رسانی پزشکان عمومی در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان گناوه

29 خرداد 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: خدمات‌رسانی پزشکان عمومی در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان گناوه در سال 94 نسبت به مشابه سال قبل افزایش 18 درصدی داشته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، دکتر علی زکی زاده افزود: در سال 1394 تعداد هشتاد هزار و 622 نفر توسط پزشکان مستقر در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان گناوه ویزیت شده‌اند که این آمار نسبت به آمار مقایسه‌ای سال 93 افزایش 18 درصدی داشته است.
وی خاطرنشان کرد: یکی از عوامل مهم در افزایش خدمات‌رسانی به مردم شهرستان گناوه، جذب 13 پزشک و حضور فعال آنان در مراکز بهداشتی و درمانی بوده است.
دکتر زکی زاده تصریح کرد: پزشکان شاغل در مراکز بهداشتی و درمانی علاوه بر درمان بیماران، به انجام مراقبت‌های بهداشتی و معاینه‌های لازم جهت گروه‌های مختلف کودکان، زنان باردار، میان‌سالان، سالمندان و دانش آموزان نیز می‌پردازند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه عنوان کرد: با توجه به ابلاغ طرح تحول سلامت به‌تمامی مراکز بهداشتی و درمانی کشور، شهرستان گناوه نیز در راستای این طرح و ارتقای خدمات‌دهی به مردم عزیز شهرستان تمام تلاش خود را برای اجرای صحیح و باکیفیت این طرح به کار بسته و چشم‌انداز سال‌های آینده این شبکه با توجه به طرح جدید تحول بهداشت در سال 95، ارتقای بهتر و بیشتر خدمات برای مردم شریف این شهرستان است.
انتهای پیام/م.ن 3080
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
خدمت‌رسانی     پزشکان.عمومی     دکتر.علی.زکی‌زاده     شبکه.بهداشت‌درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   29 خرداد 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >