تجلیل فرماندار دیر از معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

29 خرداد 1395
فرماندار دیر با حضور در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از معاون بهداشتی آن دانشگاه تقدیر کرد.

حمزه اعتماد به همراه رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با حضور در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با معاون بهداشتی آن دانشگاه دیدار و از تلاش‌های وی در راستای توسعه حوزه سلامت شهرستان دیر تقدیر کرد.
فرماندار دیر در این دیدار ضمن تقدیم لوح سپاس به معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت استان بوشهر اظهار داشت: یکی از اهداف ما در حوزه سلامت شهرستان ایجاد زیرساخت‌ها و تأمین نیروی انسانی متخصص است که خوشبختانه در این زمینه با مساعدت مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌ویژه معاونت بهداشتی موفقیت‌های بسیار خوبی داشته‌ایم.
وی با اشاره به وضعیت مراکز بهداشتی درمانی شهرستان دیر گفت: احداث مراکز بهداشتی درمانی، خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های بهداشتی یکی از همین زیرساخت‌ها و بسترهای توسعه حوزه سلامت شهرستان است که خوشبختانه با همکاری صمیمانه معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت استان، عملیات احداث سه خانه بهداشت و یک مرکز بهداشتی درمانی در حال اجرا است که از روند مطلوبی برخوردار است و ان‌شاءالله در سال جاری شاهد بهره‌برداری و افتتاح آن خواهیم بود.
یکی از اقدامات مؤثر دولت دهم، اجرای طرح تحول نظام سلامت بود
اعتماد بابیان اینکه هدف اصلی ارایه خدمات رضایت‌مندی مردم است به طرح تحول نظام سلامت در کشور اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات مؤثر دولت دهم، اجرای طرح تحول نظام سلامت بود که این طرح باعث رضایت‌مندی بسیار زیاد مردم و کاهش پرداختی سهم بیمار شده است که نشان‌دهنده موفقیت این طرح است.
فرماندار دیر نوسازی و تجهیز مراکز بهداشتی درمانی و خانه‌های بهداشت را گامی مؤثر در ارتقا کیفیت خدمات دانست و گفت: بهسازی مرکز سلامت جامعه حضرت مهدی «عج» دیر و تأمین تجهیزات فنی و پزشکی مراکز و خانه‌های بهداشت باعث رضایت‌مندی شهروندان و افزایش و ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی درمانی شده که موردتقدیر و تشکر است.
وی با تأکید بر همکاری فرمانداری با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی برای توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: هر جا که نیاز باشد فرمانداری ورود پیدا کند از بحث تشویق خیرین برای سرمایه‌گذاری در حوزه سلامت تا تأمین و تخصیص اعتبار در کمیته برنامه‌ریزی در کنار عزیزان پرتلاش دانشگاه علوم پزشکی و معاونت بهداشتی دانشگاه خواهیم بود.

انتهای پیام/ ح.ن 3050


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
فرماندار.دیر     معاون.بهداشتی     حمزه.اعتماد     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان        

تاریخ بروز رسانی:   29 خرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >