انتقال بیمار توسط بالگرد اورژانس 115 به بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر

6 تير 1395
یک بیمار از بیمارستان جزیره خارک با بالگرد اورژانس 115 به بیمارستان شهدای خلیج‌فارس انتقال داده شد

مسئول اورژانس هوایی استان بوشهر ضمن اعلام این خبر گفت: در پی حضور بیمار اورژانسی در بیمارستان جزیره خارک درخواست اعزام بالگرد از مرکز اورژانس استان بوشهر شد که با حضور بالگرد بیماران اورژانسی به بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر انتقال داده شدند.
دکتر عبدالرحیم دادجو افزود: این فرد با علائم نورولوژی (سرگیجه، تاری دید و حالت تهوع) به بیمارستان شهید بهشتی جزیره خارگ مراجعه کرده بود و پزشک مربوطه پس از معاینات بالینی و گرفتن شرح‌حال برای تشخیص نهایی احتیاج به CT اسکن و مشاوره با پزشک نورولوژی داشته است که به دلیل نبود این خدمات در بیمارستان جزیره با هماهنگی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان، او را با آمبولانس هوایی به بیمارستان بوشهر منتقل کرد.
وی تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون 7 مورد انتقال بیمار با بالگرد داشته‌ایم که از این تعداد 2 مورد کودک زیر 5 سال از بوشهر به بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه بوده و مابقی از جزیره خارگ به بیمارستان‌های بوشهر بوده است.
دکتر عبدالرحیم دادجو اظهار کرد: مأموریت‌هایی که با بالگرد اورژانس در حال انجام است باعث شده بیماران در کمترین زمان ممکن به خدمات موردنیاز خود برسند.
مسئول اورژانس هوایی استان بوشهر افزود: پروازهای بالگرد محدودیت‌هایی از بابت بعد مسافت و مشکل سوخت‌رسانی دارد، بنابراین سعی ما بر این است که با رایزنی و هماهنگی با مجموعه‌هایی که بالگرد در اختیاردارند بتوانیم این محدودیت‌ها را نیز برداشته و مرزهای فعلی را توسعه دهیم.
انتهای پیام/ ز.ی 5000

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بالگرد.اورژانس     بیمارستان.خلیج.فارس     دکتر.عبدالرحیم.دادجو    

تاریخ بروز رسانی:   6 تير 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >