کارگاه غیرمجاز خانگی تولید زولبیا و بامیه در شهر بوشهر پلمپ شد

8 تير 1395
در راستای طرح تشدید نظارت بهداشتی از صنوف حساس در ایام ماه مبارک رمضان، یک کارگاه غیرمجاز خانگی در شهر بوشهر شناسایی و پلمپ شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت بوشهر گفت: به لحاظ حساسیت عرضه مواد غذایی در ایام ماه مبارک رمضان بازرسین بهداشت محیط و حرفه‌ای تمامی کارگاه‌های تولیدی به‌ویژه شیرینی‌ها را کنترل می‌کنند که در این بازرسی‌ها یک کارگاه غیرمجاز تولید زولبیا و بامیه را که در شرایط کاملاً غیربهداشتی در شهر بوشهر مشغول فعالیت بوده را شناسایی کردند.
مهندس ندا عالی حسینی افزود: با توجه به نظارت‌ها و حضور بازرسین بهداشت محیط در منطقه، کارگاه غیرمجاز شناسایی و طی هماهنگی‌های صورت پذیرفته با مراجع قضایی و اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی از فعالیت کارگاه ممانعت به عمل‌آورده و مکان مذکور پلمپ شد.
وی تصریح کرد: در این برنامه مقدار 169 کیلوگرم زولبیا و بامیه کشف و معدوم شد و همچنین برای مراکزی که در سطح شهر اقدام به فروش این محصولات غیربهداشتی نموده‌اند، اخطاریه صادر و به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت بوشهر اظهار داشت: شهروندان گرامی از خرید زولبیا، بامیه، شیرینی و غذای فوری از دست‌فروشان دوره‌گرد خودداری نمایند به دلیل اینکه این مواد غذایی در شرایط کاملاً غیرمجاز و غیربهداشتی تهیه و عرضه می‌شود.
مهندس ندا عالی حسینی خاطرنشان کرد: سامانه تلفنی 190 جهت شکایات و اعلام مشکلات بهداشتی به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگوی شهروندان است.
انتهای پیام/ ا.س 3000

کلمات کلیدی:
پلمپ     زولبیا.بامیه     صنوف.مواد.غذایی     مهندس.ندا.عالی‌حسینی     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   8 تير 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >