فرماندار شهرستان گناوه:
سلامت مردم مؤلفه اصلی در بقای یک جامعه است

27 تير 1395
فرماندار شهرستان گناوه گفت: سلامت مردم مؤلفه اصلی در بقای یک جامعه است و دولت تدبیر و امید نیز قدم‌های بسیار خوبی در حوزه سلامت برداشته که نشان‌دهنده نگاه ویژه به این حوزه است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ سید علی پاک‌نژاد در نشست با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کاهش پرداختی از جیب مردم یکی از اقدامات مهمی بوده که در بخش سلامت صورت گرفته و یکی از دغدغه‌های اصلی مردم نیز بوده است.
وی تصریح کرد: تهیه دارو و ملزومات پزشکی که قبلاً بیمار مجبور بود از بیرون از بیمارستان تهیه کند با نگاه ویژه دولت این خدمات نیز درون بیمارستان ارائه می‌شود و این تنها چند نمونه از اقدام‌های بسیار خوب دولت در بخش سلامت برای مردم است.
سید علی پاک‌نژاد اضافه کرد: حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان گناوه نقطه امیدبخشی در جهت رفع مشکلات و کمبودهای بخش درمان شهرستان می‌باشد.
سازمان‌ها باید در خدمت‌رسانی به مردم همکاری بیشتر داشته باشند
فرماندار شهرستان گناوه بیان کرد: دل‌نگرانی مردم شهرستان برای خدمت‌رسانی بهتر به‌حق بوده و همه سازمان‌‌ها باید برای خدمت‌رسانی به مردم باهم همکاری و هماهنگی بیشتر داشته باشند تا بهترین خدمات را در بخش بهداشت و درمان به مردم عزیز ارائه دهیم.
سید علی پاک‌نژاد تصریح کرد: همه مسئولین باید جهت ماندگاری پزشکان در شهرستان دست‌به‌دست هم دهند و فضای لازم برای ماندگاری پزشکان را فراهم آورند.
وی افزود: ما از مدیران گروه‌های مجازی و افرادی که در این گروه‌ها فعالیت می‌کنند می‌خواهیم مثبت اندیش باشند و ضمن انتقادات سازنده همراه با راه‌حل، مدیران شهرستان خود را همراهی کنند و از انتقاداتی که جنبه تخریب و ناامیدی مدیران در ارائه بهتر خدمات می‌شود پرهیز کنند.
فرماندار گناوه گفت: ما دغدغه افراد دلسوزی که در گروه‌های مجازی فعال هستند را درک می‌کنیم و مسائل مطرح‌شده را به‌طور مستمر رصد و رسیدگی می‌کنیم زیرا باید بتوانیم از فضاهای مجازی بهترین استفاده را ببریم و نام و نشان شهر خود را در کشور به بهترین شکل به مردم بشناسانیم.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این نشست گفت: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی نگاه ویژه‌ای به شمال استان به‌خصوص شهرستان گناوه دارد و اقدامات خوبی نیز انجام‌شده است.
دکتر سید سجاد اقبالی ضمن اشاره به موضوع درمانگاه رازی افزود: مراحل مزایده این درمانگاه برای بخش خصوصی انجام‌شده و در مرحله واگذاری قرارگرفته است و دانشگاه علوم پزشکی آمادگی خود را برای همکاری در این زمینه اعلام می‌کند.
وی بیان کرد: از فرماندار و مسئولین ارشد شهرستان می‌خواهیم که حمایت و نگاه ویژه به بخش درمان به‌ویژه تجهیز پانسیون پزشکان و بخش‌های آماده تجهیز بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) شهرستان گناوه داشته باشند.

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
سلامت     فرماندار.گناوه     معاون.درمان     سیدعلی.پاک‌نژاد     دکتر.سجاد.اقبالی        

تاریخ بروز رسانی:   27 تير 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >