بازدید نماینده مردم دشتی و تنگستان و فرماندار تنگستان از بیمارستان امام حسین (ع) اهرم

5 امرداد 1395
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار تنگستان از بیمارستان امام حسین (ع) اهرم بازدید کردند.

نماینده مردم دشتی وتنگستان درمجلس شورای اسلامی در این بازدید گفت: با راه اندازی فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم شاهد کیفیت بهترارائه خدمات و ارتقای سطح بهداشت و درمان در شهرستان تنگستان خواهیم بود.
دکترسید کمال الدین شهریاری با بیان اینکه در راستای رفع مشکلات مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم ورزید، اظهار داشت: مشکلات شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه جمع آوری شده که پس از جمع بندی در کمیته هایی متشکل از نخبگان به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد.
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش داریم پروژه‌های اولویت‌دار شهرستان تنگستان در راستای رفع مشکلات مردم با حمایت مسئولین تامین اعتبار شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز ضمن ارایه گزارشی از وضعیت بیمارستان گفت: لیستی از کمبود ها تهیه شده و به مرکز استان و دفتر نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی تحویل داده شده است.
دکتر علی نگین تاجی تاکید کرد: درخصوص راه اندازی فازدوم بیمارستان امیدواریم با توجه به اقدامات صورت گرفته این فاز در اردیبهشت ماه سال آینده به بهره برداری برسد و بخش رادیولوژی بیمارستان نیز پیمانکار طرح متعهد شده که ظرف مدت 45 روز نسبت به راه اندازی این بخش اقدام کند.
دکترنگین تاجی اضافه کرد: شهرستان تنگستان دومین شهرستان از حیث وسعت محیط روستایی و تعداد خانه‌های بهداشت و مراکز بهداشتی درمانی در استان هست که از این نظر نیاز به توجه خاص و تجهیز زیرساخت‌ها دارد.
وی گفت: جهت استقرار پزشکان در مناطق روستایی لازم است به ساخت پانسیون پزشکان توجه جدی نماییم و همچنین به‌منظور ارائه بهتر خدمات در منطقه بوالخیر، باید مرکز بهداشتی درمانی بوالخیر شبانه‌روزی شود.
در این بازدید دکتر دهدشتی فرماندار تنگستان نیز حضور داشت.
انتهای پیام/ ح.د 3010


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     نماینده.دشتی‌تنگستان     سید.کمال‌الدین.شهریاری     دکتر.علی.نگین‌تاجی     بیمارستان.امام‌‌حسین.اهرم        

تاریخ بروز رسانی:   5 امرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >