بررسی مسایل مربوط به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با حضور نماینده مجلس:
نشست هم‌اندیشی نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه با رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان

6 امرداد 1395
نشست هم‌اندیشی نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان به‌منظور شناسایی و پیگیری مسایل و کمبودهای این بیمارستان برگزار شد.

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه ضمن تقدیر از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان و بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، گفت: ما درهرصورت و همیشه حامی این قشر پرتلاش که به‌صورت شبانه‌روز در حال ارایه خدمت به مردم و همه هدف آن‌ها نیز سلامت جامعه است، هستیم.
حمایت از پرسنل مراکز درمانی و مردم را وظیفه خود می‌دانم
سکینه الماسی افزود: حمایت از پرسنل این مرکز درمانی و جاهای دیگر و مردم را وظیفه خود می‌دانم و هر کاری برای پیشرفت این بیمارستان و رفاه مردم از دستم بربیاید، کوتاهی نخواهم کرد.
از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه و تجهیز این مرکز درمانی استفاده شود
نماینده مردم جنوب استان بوشهر اظهار داشت: برای توسعه و تجهیز بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان قطعاً باید از طریق وزارت بهداشت، نفت و حتی ظرفیت خیرین استفاده کرد.
بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان ظرفیت پذیرش این حجم گسترده از مراجعین را ندارد
الماسی گفت: بیمارستان کنگان برای جمعیت 25 هزار نفر ایجادشده است و قطعاً جوابگوی حجم کنونی مراجعین نیست ضمن اینکه شهرستان کنگان نیز یک منطقه مهاجرپذیر است.
وی اذعان داشت: هم‌اکنون بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان بار چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر و بخشی از استان فارس و هرمزگان را بر دوش می‌کشد و به‌گونه‌ای که این مرکز درمانی ظرفیت پذیرش همچنین حجم مراجعه را ندارد.
بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان در همه ابعاد توسعه یافته است
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نیز ضمن تشکر از حضور نماینده مردم در این مرکز درمانی برای پیگیری مسایل مربوطه، به ارایه گزارشی از وضعیت پیشرفت و توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) طی شش ماه گذشته پرداخت و گفت: خوشبختانه با نظر نگاه ویژه مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر شاهد توسعه این بیمارستان در ابعاد مختلف بوده‌ایم.
ام آر آی بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان به بهره‌برداری رسید

دکتر حسن حیدری عنوان کرد: هم‌اکنون شاهد بهره‌برداری از ام آر آی بیمارستان کنگان هستیم و از ابتدای راه‌اندازی تاکنون در مدت 45 روز بیش از 500 نفر ام آر آی شدند.
وی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده در آینده نزدیک، ام آر آی کنگان شبانه‌روزی خواهد شد و تعداد بیشتری از هم‌وطنانمان را می‌توانیم تحت پوشش خدمات ام آر آی قرار دهیم.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: احداث ساختمان الحاقی (اورژانس جدید) نیز از دیگر کارهای انجام‌شده در این مرکز درمانی است که به‌زودی تجهیزات آن نصب و شاهد بهره‌برداری از آن خواهیم بود.
دکتر حیدری همچنین با اشاره به اتمام فضای فیزیکی ان ای سی یو (بخش ویژه نوزادان) بیمارستان کنگان گفت: بخشی از تجهیزات این بخش بسیار مهم موجود است و بخشی دیگر نیز طی همین هفته به ان ای سی یو منتقل و نصب خواهد شد.
به‌زودی کلینیک دندانپزشکی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان افتتاح خواهد شد
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: به‌زودی کلینیک دندانپزشکی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در درمانگاه کوثر با ظرفیت 3 واحد دندانپزشکی (یکی از زیرمجموعه‌های بیمارستان امام خمینی) افتتاح می‌شود.
دکتر حیدری تصریح کرد: تعرفه‌های کلینیک دندانپزشکی که در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد از بخش خصوصی‌های آن پایین‌تر خواهد بود و این کار برای نخستین باز است که توسط وزارت بهداشت و درمان در حوزه درمان در حال اجرا می‌باشد.
وی اظهار کرد: راه‌اندازی سیستم تلفنی اینترنتی از دیگر کارهای صورت گرفته جهت تسهیل، تسریع ارتباطات و صرفه‌جویی اساسی در بخش هزینه‌های مرتبط است.


انتهای پیام/ ج.ص 4020


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     نماینده.مجلس     سکینه.الماسی     بیمارستان.امام‌خمینی.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   6 امرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >