داروخانه مرکز بهداشتی درمانی شهر دلوار به‌صورت شبانه‌روزی به مردم خدمات ارایه می‌دهد

20 امرداد 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: داروخانه مرکز بهداشتی درمانی شهر دلوار از ابتدای مردادماه به‌صورت شبانه‌روزی خدمات موردنیاز را به شهروندان شهر دلوار ارایه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان؛ دکتر علی نگین تاجی افزود: با توجه به درخواست‌های مکرر مردمی و مسئولین بخش دلوار، پس از انجام پیگیری‌های لازم داروخانه مرکز بهداشتی درمانی این شهر از ابتدای مردادماه خدمات خود را به‌صورت شبانه‌روزی به مردم بخش دلوار ارایه می‌دهد.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه داروخانه این مرکز توسط بخش خصوصی اداره می‌شود، با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده مقرر شد با اضافه نمودن یک نیروی جدید به دو پرسنل قبلی، داروخانه این مرکز به‌صورت 24 ساعته خدمات خود را به مردم منطقه ارایه نماید.
دکتر نگین تاجی گفت: مرکز بهداشتی درمانی شهر دلوار و سایر مراکز بهداشتی شهرستان، در تمام طول شبانه‌روز پذیرای بیماران بوده و اقلام دارویی اورژانس و غیر اورژانس را به بیماران ارایه می‌دهند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان تأکید کرد: مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان از هر اقدامی که در جهت رفاه حال مردم شهرستان و تأمین نیازهای اساسی بهداشتی درمانی آنان باشد فروگذار نخواهد کرد.

انتهای پیام/ ح.د 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
داروخانه.شبانه‌روزی     دکتر.علی.نگین‌تاجی     شبکه.بهداشت‌درمان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   20 امرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >