برای تحقق اهداف طرح تحول نظام سلامت، تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم

24 امرداد 1395
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: موضوع سلامت دارای اهمیت بالایی است و برای تحقق اهداف طرح تحول نظام سلامت به‌ویژه در شهرستان عسلویه تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم.

دکتر سید سجاد اقبالی در جلسه جذب متخصص برای بیمارستان تأمین اجتماعی عسلویه افزود: همکاری بین بخشی و سازمان‌های متولی سلامت موجب بهبود حوزه سلامت در شهرستان عسلویه خواهد شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان عسلویه نیز در این نشست گفت: مردم شهرستان عسلویه مانند همه مردم ایران از این طرح انتظاراتی دارند که برآورده کردن آنها رضایت هم‌وطنان این گوشه از ایران اسلامی را در پی خواهد داشت.
جاسم زارعی افزود: بخش قابل‌توجهی از مردم شهرستان عسلویه از بیمه روستایی، سلامت و بیمه خدمات درمانی برخوردار بوده و هنگامی‌که با دفترچه بیمه غیر تأمین اجتماعی به بیمارستان تأمین اجتماعی مراجعه می‌کنند با مشکل هزینه مواجه می‌شوند.
وی تصریح کرد: طرح تحول نظام سلامت با سه هدف اصلی ارتقای کیفیت خدمات، کاهش پرداختی از جیب مردم و افزایش دسترسی به خدمات آغاز شد که بر اساس همین شهروندان این شهرستان خواهان ارایه خدمات درمانی در قالب این طرح در تنها بیمارستان این شهرستان می‌باشند که امید می‌رود با تعامل و هماهنگی بین بخشی این معضل به شکل ویژه‌ای حل شود.
دکتر منورصادقی سرپرست بیمارستان تأمین اجتماعی عسلویه هم در این نشست گفت: ماندگاری متخصص با توجه به آلودگی هوا در عسلویه یکی از مشکلات بهداشت و درمان این شهرستان است.
علی دریانورد رییس شورای اسلامی شهرستان عسلویه نیز با اشاره به مجاورت مردم عسلویه با تأسیسات عظیم گازی پارس جنوبی گفت: مردم شهرستان انتظارات به حقی همچون وجود بخش‌های قلب و زایشگاه در این شهرستان هستند که انتظار می‌رود با نگاه ویژه مسئولین انتظارهای مردم محقق شود.
سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نیز با اشاره به طرح تحول سلامت گفت: باوجوداینکه متولی سلامت و بهداشت مردم وزارت بهداشت است اما در شهرستان عسلویه، وزارت نفت و تأمین اجتماعی نیز در بخش سلامت فعال هستند که با هماهنگی بیشتر می‌توان خدمات بهتر و در شأن مردم به آنان ارایه کرد.
دکتر حسن حیدری خاطرنشان کرد: حوزه بهداشت و درمان در شهرستان عسلویه در مقایسه با گذشته دارای پیشرفت چشم‌گیری است.
این نشست با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، سرپرست بیمارستان تأمین اجتماعی نبی اکرم عسلویه و رئیس شورای این شهرستان در محل شبکه بهداشت و درمان عسلویه برگزار شد.انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
طرح.تحول     معاون.درمان     دکتر.سجاد.اقبالی     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام‌خمینی(ره).کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   24 امرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >