ریيس شبكه بهداشت و درمان تنگستان:
خودمراقبتی سازماني باعث ارتقای سلامت در محیط‌های كاري می‌شود

26 امرداد 1395
ریيس شبكه بهداشت و درمان تنگستان گفت: خودمراقبتی سازمانی به‌عنوان یکی از حیطه‌های برنامه ملی خودمراقبتی می‌باشد که باعث ارتقای سلامت در محیط‌های كاري می‌شود.

به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان؛ دکتر علي نگين تاجي در جلسه خودمراقبتی سازمانی افزود: ما برای شروع خودمراقبتی سازمانی که یک برنامه جامع در سطح کشور است باید از سازمان و کارکنان مجموعه شبكه بهداشت و درمان شروع کرده سپس آن را به ساير سازمان‌ها تسري دهيم چراکه ما متولی سلامت شهرستان هستیم.
خودمراقبتی در حیطه سازمانی یکی از جنبه‌های جدید و مهم خدمات نوین بهداشتی در نظام تحول سلامت است
ریيس شبكه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان اضافه کرد: تغییر در ارایه خدمات بهداشتی، به علت تغییر در سبک زندگی و همچنین تغییر الگوی بیماری‌ها از واگیر به غیر واگیر سبب شده خدمات نوینی ارایه شود و خودمراقبتی در حیطه سازمانی یکی از جنبه‌های جدید و مهم خدمات نوین بهداشتی در نظام تحول سلامت است.
مسئول آموزش سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان نیز در این جلسه گفت: با اجرای این برنامه در اداره‌ها علاوه برافزایش سواد سلامت کارکنان و ایجاد محیط کار سالم با اتخاذ شیوه زندگی سالم‌تر از بروز بسیاری از مشکلات بهداشتی در محیط کار کاسته شده و کارمندان زندگی سالم‌تری خواهند داشت.
مهندس حمید دشتي افزود: در هریک از سازمان‌های شهرستان لازم است شوراي ارتقاي سلامت تشکیل‌شده و این شورا براي رفع مشكلات اولويت دار سازمان اقدام به تدوين برنامه عملياتي و اجرای آن در سازمان متبوع خود نمايد همچنين در اجراي اين برنامه شبكه بهداشت و درمان شهرستان آماده هرگونه همكاري با سازمان‌های شهرستان می‌باشد.
این نشست با حضور رابطین سلامت اداره‌های شهرستان تنگستان در سالن كنفرانس شبكه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد و بسته‌های آموزشی شامل جزوه و فرم‌های موردنیاز اجرای برنامه در اختیار نمایندگان سازمان‌ها قرار گرفت.
انتهای پیام/ ح.د 3010


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
خودمراقبتی     دکتر.علی.نگین‌تاجی     مهندس.حمید.دشتی     شبکه.بهداشت‌درمان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   26 امرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >