توسط بنیاد 15 خرداد صورت می‌گیرد:
احداث یک باب خوابگاه 200 نفری برای دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

10 شهريور 1395
سرپرست بنیاد پانزده خرداد گفت: یک باب خوابگاه 200 نفری برای دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توسط بنیاد 15 خرداد در آینده ساخته خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جانمایی و فرآیند آزمایش خاک این خوابگاه انجام گرفته و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
ظرفیت این خوابگاه 220 نفر است که بااعتبار اولیه 30 میلیارد ریال از محل اعتبارهای بنیاد 15 خرداد ساخته می‌شود و قرار است چنین خوابگاه‌هایی در تمام استان‌ها از سوی بنیاد 15 خرداد احداث شود.
در آستانه بازگشایی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی برای سال تحصیلی جدید، ساخت اولین پروژه از طرح بزرگ خوابگاه سازی برای دختران دانشجو که به ابتکار و سرمایه بنیاد پانزده خرداد در حال انجام است، با کلنگ زنی آیت‌الله صانعی نماینده ولی‌فقیه و سرپرست این بنیاد در دانشگاه اراک رسماً آغاز شد.
آیت‌الله حاج شیخ حسن صانعی سرپرست بنیاد پانزده خرداد در این باره گفت: همه دستاوردهای انقلاب اسلامی و حتی فعالیت‌های بنیاد 15 خرداد ریشه در تلاش‌های معنوی امام خمینی (ره) دارد.
وی تصریح کرد: حرکت تمام انبیا، معصومین، اولیا و فقها در یک مسیر بوده و امتداد همان مسیر است که امروز موجب بقا و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدماتی مانند این طرح می‌شود.
آیت‌الله صانعی افزود: برای تثبیت توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر کشور باید راه امام راحل (ره) و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی، سرمشق دولتمردان قرار گیرد.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
احداث     خوابگاه.دانشجویی     بنیاد.پانزده.خرداد     آیت‌الله.حاج‌شیخ‌حسن.صانعی        

تاریخ بروز رسانی:   10 شهريور 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >