رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه خبر داد:
افزایش 10 درصدی مراجعه به آزمایشگاه مرکزی

4 مهر 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: بیش از 18 هزار نفر در شش ماهه اول سال 95 به آزمایشگاه مرکزی شهرستان گناوه جهت دریافت خدمات آزمایشگاهی مراجعه کرده‌اند که این تعداد نسبت به شش ماهه اول سال قبل 10 درصد افزایش داشته است.

دکتر علی زکی زاده در گفت‌و‌گو با روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه افزود: در این مدت نزدیک به 92  هزار خدمات آزمایشی متفاوت به مراجعین ارایه شده است که این تعداد نیز در مقایسه با آمار سال گذشته افزایش 20 درصدی داشته است.
وی در ادامه تصریح کرد: تجهیز آزمایشگاه مرکزی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه به دستگاه‌های پیشرفته آزمایشگاهی و بهسازی فضا و ساختمان آزمایشگاه در افزایش کمیت و کیفیت این خدمات نقش مهمی داشت است.
دکتر زکی زاده افزود: وجود تعرفه دولتی آزمایش‌ها و پذیرش اکثر بیمه‌ها در نهایت باعث افزایش رضایتمندی و جلوگیری از تحمیل هزینه‌های اجتماعی ناشی از مراجعه مردم به سطوح بالاتر گردیده است.
اطمینان متخصصین از نتایج آزمایشگاه مرکزی گناوه
کارشناس و مسئول آزمایشگاه مرکزی شهرستان گناوه نیز گفت: آزمایشگاه مرکزی یکی از دقیق ترین و با کیفیت ترین آزمایشگاه‌ها در سطح استان بوشهر است که پزشکان متخصص شاغل در استان بوشهر و خارج از استان  به نتایج آن اطمینان دارند.
رحیم محمدی خاطر نشان کرد: با افزایش تنوع آزمایشات در شش ماهه دوم سال 95 خدمات بیشتری به همشهریان عزیز ارائه خواهد شد.
انتهای پیام/م.ن 3080
 
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
 

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.گناوه     آزمایشگاه        

تاریخ بروز رسانی:   4 مهر 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >