رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم
بیش از 47 هزار نفر در شهرستان جم از خدمات پزشک خانواده بهره‌مند شده‌اند

8 آبان 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: طرح پزشک خانواده باعث ارایه خدمات مطلوب به مردم شده است به‌گونه‌ای که بیش از 47 هزار نفر در شهرستان جم از خدمات پزشک خانواده بهره می‌گیرند.

مهندس احمد قاسمی افزود: بااینکه سال‌های زیادی از اجرای  طرح پزشک خانواده در شهرستان جم می‌گذرد ولی در 3 سال گذشته و با آغاز به کار دولت تدبیر و امید باعث ارایه خدمات مطلوب و بیشتری به خدمت گیرندگان این حوزه شده است.
وی تصریح کرد: طرح پزشک خانواده دارای نقاط ضعف و قوتی است که تلاش مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم، ارایه خدمات مطلوب و رفع نواقص موجود در این برنامه می‌باشد.
پرونده الکترونیک، تحولی جدید در برنامه طرح تحول سلامت است
 مسئول برنامه پزشک خانواده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز عنوان داشت: پرونده الکترونیک، تحولی جدید در برنامه تحول سلامت است که باعث رقم خوردن اتفاقات خوبی در برنامه تحول نظام سلامت خواهد بود.
حسین دانایی افزود: بسته‌های آینده طرح تحول سلامت و پزشک خانواده، باعث ارایه خدمات مطلوب‌تر و مناسب‌تری به مردم خواهد بود.
وی ضمن تشکر و قدردانی از مدیریت و اجراکنندگان محیطی طرح پزشک خانواده در شهرستان جم اظهار کرد: تخصیص اعتبارات برنامه پزشک خانواده بستگی به چگونگی اجرای این برنامه در شهرستان‌ها می‌باشد و توزیع اعتبارات بر پایه درصد مطلوبیت اجرای برنامه در هر شهرستان صورت خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم جلسه کمیته پزشک خانواده شهرستان جم با حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم و نمایندگان اجراکنندگان محیطی این طرح، مسئول برنامه پزشک خانواده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، کارشناس بیمه سلامت استان و نماینده اداره بیمه سلامت شهرستان در دفتر رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم برگزار شد.
انتهای پیام/ ا.پ 3020


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پزشک.خانواده     مهندس.احمد.قاسمی     حسین.دانایی     شبکه.بهداشت‌درمان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   8 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >