پاک‌سازی ساحل شهر دلوار با حضور مسئولین و دانش آموزان

8 آبان 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: با مشارکت مسئولین، دانش آموزان مقطع ابتدایی و پرسنل اداره‌های شهر تنگستان در محدوده بخش ساحلی، کنار ساحل دلوار پاک‌سازی شد.

دکتر علی نگین تاجی افزود: با توجه افزایش گردشگری و تولید بیشتر زباله و آلاینده‌ها، پاک‌سازی محیط‌زیست و جلوگیری از آلودگی آن امروزه به‌صورت یک اولویت درآمده که در همین راستا اقدام به طراحی و اجرای برنامه پاک‌سازی و جمع‌آوری زباله‌ها از ساحل زیبای شهر دلوار شد.
وی بابیان اینکه یکی از نعمت‌های خداوند داشتن محیط‌زیست سالم و پاک است تصریح کرد: آلودگی آب‌ها، دفع غیربهداشتی زباله و استفاده بی‌رویه از سموم کشاورزی ازجمله مهمترین معضلات زیست‌محیطی هستند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان افزود: عملیات پاک‌سازی ساحل شهر دلوار با مشارکت گسترده دانش‌آموزان، مسئولان، کارکنان اداره‌های بخش دلوار و هماهنگی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان و همچنین مرکز خدمات جامع سلامت شهدای شهر دلوار برگزار شد
دکتر نگین تاجی بر ضرورت اهمیت محیط‌زیست و نقش آن در سلامتی مردم تأکید و اظهار کرد: امیدواریم این عمل نیکو در تمامی سواحل شهرستان که پذیرای مسافران و گردشگران می‌باشد در قالب یک فرهنگ نهادینه شود.
در این برنامه مراسم زیارت عاشورا برگزار و از پاکبانان نمونه شهر دلوار تقدیر شد.
انتهای پیام/ ح.د- 3010

کلمات کلیدی:
پاکسازی.ساحل     دکتر.علی.نگین‌تاجی     شبکه.بهداشت‌درمان.تنگستان     شهر.دلوار        

تاریخ بروز رسانی:   8 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >