رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان:
بیش از 3 هزار نفر تاکنون از خدمات دستگاه ام.آر.آی بیمارستان کنگان بهره‌مند شدند

12 آبان 1395
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: از زمان آغاز به کار دستگاه ام.آر.آی این بیمارستان تاکنون 3 هزار و 300 نفر از خدمات ام.آر.آی بهره‌مند شدند.

رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: از زمان آغاز به کار دستگاه ام.آر.آی این بیمارستان تاکنون 3 هزار و 300 نفر از خدمات ام.آر.آی بهره‌مند شدند.
دکتر حسن حیدری بیان داشت: طرح تحول نظام سلامت ازجمله راهکارهای بسیار مؤثر در حوزه درمان و سلامت جامعه بوده که آثار آن در جامعه و برای مردم ملموس است.
وی اضافه کرد: بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نقش فوق‌العاده‌ای و مؤثری در پیشرفت طرح تحول نظام سلامت در جنوب استان بوشهر داشته که رضایتمندی مردم و اطلاعات آماری نیز مؤید همین موضوع است.
 رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان تصریح کرد: تجهیزات پزشکی ازجمله امکاناتی است که در خصوص طرح تحول نظام سلامت به بیمارستان کنگان اضافه‌شده، این امکانات و تجهیزات باعث ارایه خدمات بهتر، ارزان‌تر، کاهش پرداختی از جیب مراجعین و نهایتاً ایجاد رضایتمندی مردم بوده است.
دکتر حیدری عنوان کرد: طرح تحول نظام سلامت و در راستای آن افزایش امکانات به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، موجب افزایش ماندگاری و رضایتمندی پزشکان شده و نتیجه آن بهبود وضعیت درمانی و سلامت جامعه است که ما امروز شاهد آن هستیم.
وی ادامه داد: یکی از تجهیزات بسیار مهمی که نقش اساسی و ارزنده‌ای در بحث درمان حوزه جنوب استان بوشهر داشته، ام.آر.آی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان است.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان خاطرنشان کرد: این ام.آر.آی با تلاش و پیگیری رییس دانشگاه علوم پزشکی از 15 خرداد امسال به بهر‌ه‌برداری رسیده و از این مدت تاکنون حدود 3 هزار و 300 نفر ام.آر.آی شده‌اند.
دکتر حیدری اظهار داشت: تمام موارد به‌وسیله پزشکان همین بیمارستان تجویز و در ام.آر.آی همین مرکز درمانی تصویربرداری شده است.
وی عنوان کرد: یکی از مزایای ام.آر.آی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان که باعث ایجاد رضایتمندی میان مراجعین نیز شده، تشخیص سریع صدمات جسمی و مغزی فرد بیمار است.
این مقام مسئول تصریح کرد: کمبود این دستگاه در سال‌های قبل باعث ارجاع تمام بیماران به مرکز استان و افزایش تراکم کاری در بخش‌‎های اتاق عمل مرکز استان شده بود.

رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: نقش ام. آر. آی در قطب درمان شدن بیمارستان کنگان خیلی مؤثر بوده و این نشان از نیازسنجی و درک درست حساسیت مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و در رأس آنها دکتر رئیسی از این موضوع است.


انتهای پیام/ م.ص 4020


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
ام.آر.آی     بیمارستان.امام‌خمینی     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   12 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >