صنعت در توسعه و بهبود وضعیت بیمارستان کنگان مشارکت کند

16 آبان 1395
فرماندار شهرستان کنگان گفت: انتظار مردم، حضور مؤثر و مشارکت صنعت در ارتقای وضعیت درمانی بیمارستان امام خمینی کنگان است.

مهندس عبدالنبی یوسفی در بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان علاوه بر شهرستان‌های جنوبی استان، بخشی از شهرستان‌های جنوبی استان فارس و بخشی از شهرستان‌های هرمزگان را خدمات‌دهی می‌کند.
وی بیان کرد: با توجه به استقرار صنعت در منطقه و حوادث و اتفاقاتی که به همین علت رخ می‌دهد و آمار مراجعینی که به بیمارستان کنگان مشاهده کردم، انتظار مردم، حضور مؤثر و مشارکت صنعت در ارتقای وضعیت درمانی بیمارستان امام خمینی کنگان است.
فرماندار شهرستان کنگان اضافه کرد: امیدواریم نسبت به تجهیز بهتر بیمارستان امام خمینی (ره) و همچنین تعمیر ساختمانی آن در برنامه درازمدت اقدام شود و یک بیمارستان با ظرفیت بالاتر در کنگان احداث شود.
وی خاطرنشان کرد: در این خصوص گام‌هایی نیز نسبت به تهیه زمین آن برداشته‌شده است که بنده از متولیان آن تشکر می‌کنم و همچنین از شهرداری و شورای اسلامی شهر که دنبال این موضوع هستند صمیمانه قدردانی می‌کنم.
ماهانه حدود 600 عمل در بیمارستان کنگان انجام می‌شود
مهندس یوسفی ادامه داد: حدود ۶۰۰ عمل مختلف به‌صورت ماهانه در این بیمارستان انجام می‌شود که آمار بسیار بالایی است و قطعاً این آمار در آینده نیز افزایش خواهد یافت.
وی افزود: با توجه به حجم بالای مراجعین به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، قطعاً این مرکز درمانی در آینده نیازمند تجهیزات و دستگاه‌های مدرن به همراه متخصصین مربوطه و مختلف بیشتری است.
فرماندار شهرستان کنگان تصریح کرد: خوشبختانه این مرکز درمانی نسبت به نخستین بازدیدی که از آن داشتم (در همین مدت چندماهه) تغییرات محسوسی داشته است که جا دارد از مدیران دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و بیمارستان امام خمینی کنگان تقدیر کنم اما هنوز برای تبدیل این بیمارستان به قطب درمانی و آن چیزی که درشان مردم باشد فاصله دارد.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان؛ فرماندار شهرستان کنگان به‌اتفاق معاون سیاسی اجتماعی و بخشدار مرکزی کنگان از این بیمارستان بازدید به عمل آورد.
در این بازدید رییس و مدیر داخلی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، فرماندار شهرستان را همراهی نموده و توضیحات لازم را ارایه کردند.

انتهای پیام/ م.ص 4020


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
فرماندار     مهندس.عبدالنبی.یوسفی     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   16 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >