درمان رایگان بیش از یکهزارو 100 بیمار چشم‌پزشکی در تنگستان

17 آبان 1395
با راه‌اندازی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی چشم‌پزشکی توسط بسیج جامعه پزشکی در شهرستان تنگستان بیش از بیش از یکهزارو 100 بیمار به‌صورت رایگان ویزیت و درمان شدند.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان در این خصوص گفت: این کلینیک تخصصی به همت بسیج جامعه پزشکی استان و شهرستان و به مدت سه روز در شهر اهرم دایر بود و پزشکانی از بیمارستان چشم‌پزشکی فارابی تهران کار ویزیت بیماران را انجام دادند.
دکتر علی نگین تاجی افزود: قبل از شروع کار کلینیک از طریق نصب بنر، دهیاری‌ها، خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های بسیج و مراکز سلامت اطلاع‌رسانی صورت گرفت و پس از دریافت اسامی بیماران و نوبت‌بندی، با ارسال پیامک تاریخ مراجعه به آنان اعلام شد.
وی تصریح کرد: در این کلینیک سه‌روزه، بینایی‌سنجی، معاینه و درمان برای بیماران صورت گرفت و بیماران نیازمند پیگیری، به بیمارستان مرکز استان جهت پیگیری معرفی شدند و کلیه خدمات صورت گرفته به‌صورت رایگان انجام شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان تأکید کرد: بخش عمده‌ای از مراجعان به این کلینیک شامل افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی نظیر کمیته امداد و بهزیستی بودند که کمک‌هزینه تهیه عینک طبی نیز با معرفی آنان به مراکز طرف قرارداد صورت گرفت.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان در سه روز برپایی کلینیک تخصصی چشم‌پزشکی در شهر اهرم بیش از یکهزارو 100 نفر از مردم این شهر مورد معاینه و از خدمات این بیمارستان موقت بهره‌مند شدند.

انتهای پیام/ ح.د 3010


کلمات کلیدی:
کلینیک.تخصصی     چشم‌پزشکی     دکتر.علی.نگین‌تاجی     شبکه.بهداشت‌درمان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   17 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >