طرح تشدید بازدید از غذا فروشی‌ها، رستوران‌ها و کبابی‌ها در شهرستان بوشهر

17 آبان 1395
طرح تشدید بازدید از غذا فروشی‌ها، رستوران‌ها و کبابی‌ها در قالب گشت مشترک در شهرستان بوشهر اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت بوشهر گفت: در راستای اجرای قانون ماده 13 و طی هماهنگی‌ها و تعاملات برون بخشی استانی و به‌منظور پایش سلامت غذایی در حوزه عرضه، توزیع و ارتقای شاخص‌های بهداشتی، فعالیت‌های نظارتی با سازمان‌های مرتبط منسجم‌تر و هدفمند می‌گردد.
مهندس ندا عالی حسینی افزود: برنامه گشت مشترک بر اساس برنامه‌ریزی سالیانه و به‌صورت زمان‌بندی طی چندین مرحله در سطح شهرستان بوشهر اجرا و بنا به شرایط و بر اساس موازین بهداشتی، نقایص پیگیری و با صنوف متخلف برخورد جدی خواهد شد.
وی تصریح کرد: در سومین مرحله از گشت مشترک، از صنوف غذا فروشی، رستوران و چلوکبابی‌های بوشهر بازدید به عمل آمد و در حضور بازرسان سایر ارگانهای نظارتی، موارد تخلف تفهیم و همچنین مقدار زیادی مواد غذایی فاسد و غیرقابل‌مصرف ضبط و امحا گردید و نیز پرونده متخلفین جهت تعزیر به اداره تعزیرات حکومتی استان ارجاع داده شد.
کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت بوشهر تأکید کرد: وضعیت بهداشتی صنوف حساس تحت کنترل بازرسین بهداشت محیط و ارگانهای نظارتی استانی ساماندهی می‌گردد.
سومین گشت مشترک بازرسان بهداشت محیط با حضور کارشناسان و بازرسین اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی دایره اماکن نیروی انتظامی استان در شهر بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/ ا.س- 3000


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
طرح.تشدید     مهندس.ندا.عالی‌حسینی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   17 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >