تقدیر فرماندهی سپاه امام صادق (ع) و رییس دانشگاه علوم پزشکی استان از دست‌اندرکاران ارایه خدمات چشم‌پزشکی رایگان به مردم تنگستان

18 آبان 1395
فرماندهی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از اقدام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و بیمارستان فارابی تهران به خاطر ارایه خدمات چشم‌پزشکی تخصصی و فوق تخصصی رایگان به مردم تنگستان این استان تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان؛ مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان تنگستان در این خصوص گفت: در این کلینیک که با همت سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق (ع) برگزار گردید تیمی شامل دو فوق تخصص قرنیه و شبکیه، دو متخصص چشم‌پزشک و پنج اپتومتریست به همراه همه وسایل و تجهیزات موردنیاز فعالیت داشتند.
چشم‌پزشکان بیمارستان فارابی تهران به تنگستانی‌ها خدمات درمانی رایگان ارایه کردند
مهندس ایرج زنده بودی افزود: به مناسبت روز بینایی، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی چشم‌پزشکی با حضور پزشکان بیمارستان فارابی تهران در شهر اهرم استان بوشهر برپا و به مدت سه روز به مردم تنگستان خدمات چشم‌پزشکی رایگان ارایه کرد.
مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان تنگستان اظهار کرد: این کلینیک از 13 تا 15 آبان ماه جاری درمجموع یکهزارو 350 بیمار را مورد معاینه و سنجش میزان بینایی قرارداد که از این شمار 450 نفر عینک طبی دریافت کردند و 280 نفر نیز پس از تشخیص بیماری برای انجام عمل جراحی رایگان به بیمارستان‌های بوشهر و درمانگاه قائم و تعدادی نیز برای پیگیری درمان به تهران ارجاع شدند.
مهندس ایرج زنده بودی خاطرنشان کرد: در روز پایانی این بیمارستان، با حضور سردار جمیری فرماندهی سپاه امام صادق (ع) استان، رییس دانشگاه علوم پزشکی، رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر و جمعی از مدیران استانی به‌صورت ویژه از پزشکان و اپتومتریست‌های حاضر در این کلینیک تقدیر و سپاسگزاری شد.
انتهای پیام/ح.د
3010

کلمات کلیدی:
تقدیر     فرمانده.سپاه.امام‌صادق(ع)     بسیج.جامعه.پزشکی     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   18 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >