رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر:
خدمت رسانی تیم‌های عملیاتی اورژانس 115 بوشهر به زائران اربعین حسینی‌(ع)

23 آبان 1395
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر گفت: بر اساس تصمیم کمیته بهداشت و درمان ستاد مرکزی اربعین حسینی در حوزه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی افراد علاقمند و دارای روحیه جهادی اورژانس 115 بوشهر با سه دستگاه آمبولانس مجهز به مرزهای شلمچه اعزام شدند.

دکتر عبدالرحیم دادجو گفت: نیروهای عملیاتی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مانند همیشه خط اول نظام سلامت در جبهه‌های مواجهه با بیماری‌ها، حملات و آسیب‌ها هستند که با داشتن تجربه گرانقدر زندگی در شرایط سخت و از همه مهمتر ارائه خدمات در این شرایط به ارائه خدمات می‌پردازند.
دکتر دادجو در رابطه با اعزام تیم عملیات اورژانس 115 بوشهر، افزود : 9 نفر  از پرسنل داوطلب در قالب  3 گروه عملیاتی، همراه با 3 دستگاه آمبولانس از شهرستان‌های دشتی، دشتستان و  بوشهر با تجهیزات کامل و توانایی پوشش 20 بیمار ترومایی در مرز شلمچه مستقر شدند.
گفتنی است از سراسر کشور 122آمبولانس ، 14 اتوبوس آمبولانس ، 15 موتورآمبولانس ، 2 خودروارتباطی و 1 عدد بالگرد تجهیز و آماده هستند تا در صورت لزوم ماموریت‌های پیش آمده را طبق صلاحدید تیم‌های فرماندهی مستقر در منطقه وارد صحنه عملیات شوند.

انتهای پیام/ ز.ی 5000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
اورژانس     زائران.اربعین     مرکز.فوریت‌های.پزشکی     دکتر.عبدالرحیم.دادجو    

تاریخ بروز رسانی:   23 آبان 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >