بیش از یازده هزار و 600 مورد کلر سنجی و نمونه‌برداری از آب آشامیدنی شهرستان گناوه انجام شد

7 آذر 1395
کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از انجام بیش از یازده هزار و 600 مورد کلر سنجی و نمونه‌برداری از آب آشامیدنی در شش‌ماهه اول سال 95 این شهرستان خبر داد.

مهندس حسن ذبیحی افزود: در شش‌ماهه اول سال 95 تعداد ده هزار و 961 مورد کلر سنجی، تعداد شش‌صد 652 مورد نمونه‌برداری از آب آشامیدنی جهت آزمایش میکروبی و 4 مورد هم نمونه‌برداری شیمیایی در سطح شهرستان انجام‌شده است که نتیجه این فعالیت‌ها دسترسی مردم شهرستان به آب سالم و بهداشتی بوده است.
وی تصریح کرد: به‌منظور حفظ سلامتی مردم، پایش و نظارت مستمر بر تأسیسات آب آشامیدنی (مخازن ذخیره و دستگاه کلرزنی) شبکه توزیع و ایستگاه‌های تصفیه آب در سطح شهر و روستاهای شهرستان گناوه به‌صورت شبانه‌روزی توسط بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه انجام می‌گردد.
کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در مورد آب‌لوله‌کشی نیز به مردم توصیه کرد: ازآنجاکه آب‌های لوله‌کشی با هزینه‌ای هنگفت سالم‌سازی شده و به دست شهروندان می‌رسد و به‌صورت شبانه‌روزی نیز توسط بازرسین بهداشت محیط در سطح شهر و بهورزان در سطح روستا مورد پایش قرار می‌گیرد بنابراین مردم جهت مصارف خوردن و آشامیدن خود فقط از آب متصل به شبکه استفاده نمایند.

انتهای پیام / م.ن 3080


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
کلرسنجی     مهندس.حسن.ذبیحی     شبکه.بهداشت‌درمان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   7 آذر 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >