دستگاه نوار مغز و نوار عصب در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان راه‌اندازی شد

7 آذر 1395
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان از نصب و راه‌اندازی دستگاه نوار مغز و همچنین نوار عصب در این مرکز درمانی خبر داد.

دکتر حسن حیدری در این خصوص اظهار داشت: یکی از اهداف ما در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، تجهیز آن با دستگاه‌های مدرن است.
وی افزود: با توجه به مسایل مالی و بودجه‌ای، سعی ما بر تهیه دستگاه‌هایی بوده که علاوه بر کیفیت بالا، از قیمتی متعادل و مناسب برخوردار باشد.
 رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان خاطرنشان کرد: در خصوص تجهیزات پزشکی در زمینه قلب، اقدام به تهیه هولترمانیتورینگ، جهت مانیتور شدن قلب بیماران طی زمان 24 تا 48 ساعت کرده‌ایم.
وی در ادامه گفت: در زمینه متخصص نورولوژی (مغز و اعصاب)، دستگاه نوار عصب و اخیراً دستگاه نوار مغز خریداری‌شده است که جز دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی به‌روز محسوب می‌شود.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان عنوان کرد: دستگاهی که به‌تازگی خریداری و نصب‌شده است از برندهای خوب دنیا است که در آن 29 کانال برای گرفتن الکتروانسفالوگرام (EEG) یا نوار مغز تعبیه‌شده و دارای کیفیت بسیار خوبی می‌باشد.
دکتر حیدری افزود: دستگاه مذکور با خریداری دستگاه‌های جانبی، قابلیت ارتقا یافتن را دارد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه بخش نورولوژی تازه افتتاح‌شده است، بنابراین هرچه پیشرفت کنیم و تجهیزات بیشتری را برای آن فراهم آوریم، جلب اعتماد عمومی مردم را به این بخش بیشتر خواهیم کرد.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان عنوان کرد: یکی از برنامه‌های ما برای بیمارستان امام خمینی کنگان، تقویت بخش نورولوژی یا بخش مغز و اعصاب می‌باشد و با جذب متخصصین و تجهیزات به‌روز (که این کار در حال انجام می‌باشد) این بخش را ارتقا خواهیم داد.
دکتر حیدری اضافه کرد: این نخستین دستگاه نوار مغز و نوار عصبی است که در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اجرایی می‌شود.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان خاطرنشان کرد: بسیاری از بیماری‌های مرتبط با نورولوژی (مغز و اعصاب) نیاز به تشخیص‌های علمی دارد که نوار مغز می‌تواند به تشخیص نوع بیماری و در ادامه، درمان آن کمک شایانی کند.
انتهای پیام/ م.ص 4020


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
راه‌اندازی     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام‌خمینی.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   7 آذر 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >