تیم کارشناسی وزارت بهداشت از مراکز خدمات سلامت دشتستان بازدید کرد

12 دی 1395
تیم کارشناسی وزارت بهداشت و درمان از مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان دشتستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان در حاشیه این بازدید اظهار داشت: کارشناسان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در قالب دو تیم از مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان دشتستان بازدید کردند.
مهندس حسین دارابی اضافه کرد: این بازدید در راستای پایش و ارزیابی از مراکز و پایگاه‌های سلامت دشتستان توسط کارشناسان وزارت بهداشت و درمان انجام شد.
وی بیان کرد: کارشناسان وزارت بهداشت و درمان در قالب دوتیم از مراکز مجری برنامه پزشک خانواده و همچنین مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی (امام رضا (علیه‌السلام)، امام حسین (علیه‌السلام)، دهقاید و آبپخش) بازدید کردند.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: با توجه به اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت و تغییرات گسترده در نحوه ارایه خدمت، کارشناسان از تمامی واحدهای ارایه دهنده خدمت در مراکز بازدید و به بررسی خدمات ارایه شده و همچنین پایش روند برنامه‌های تحول سلامت بر اساس چک‌لیست پایشی وزارتخانه پرداختند.
مهندس دارابی اظهار داشت: هدف از این بازدیدها بررسی دستورالعمل‌ها تجزیه‌وتحلیل برنامه‌های اجرایی و همچنین استخراج مشکلات و شناسایی نقاط قوت برنامه برای اجرا در سطوح محیطی و انعکاس آن به سطوح بالاتر است.
انتهای پیام/س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     معاونت.بهداشتی     مرکز.جامع.سلامت     وزارت.بهداشت     مهندس.حسین.دارابی        

تاریخ بروز رسانی:   12 دی 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >