رییس شبکه و درمان دیر خبر داد:
اختصاص دو میلیارد ریال برای بهسازی مرکز خدمات جامع سلامت آبدان

18 دی 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از اختصاص 2 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی و تعمیرات اساسی مرکز خدمات جامع سلامت آبدان خبر داد.

مهندس عادل مقدس در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت آبدان گفت: در راستای طرح تحول نظام سلامت و به‌منظور افزایش رضایت‌مندی ارباب‌رجوع چندین پروژه بهسازی و تعمیراتی در حوزه سلامت شهرستان دیر در دست اجرا و یا به پایان رسیده است.
وی با اشاره به بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مرکز خدمات جامع سلامت آبدان گفت: دکتر رئیسی در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت آبدان با توجه به شرایط سازه و فضای فیزیکی این مرکز دستور بهسازی آن صادر کرد که بلافاصله کار بهسازی مرکز آغاز شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در خصوص تعمیرات مرکز خدمات جامع سلامت آبدان توضیح داد: تعمیرات این مرکز شامل بهسازی سالن انتظار، پایگاه بهداشتی، آزمایشگاه، مطب پزشک و دندان‌پزشک، اتاق احیا قلبی و بستری موقت است.
وی ادامه داد: احداث سرویس‌های بهداشتی، تعویض هزار و 100 مترمربع کاشی کف و بدنه، اجرای سیستم فاضلاب، تعویض و نصب درب و پنجره، نقاشی داخل و بیرون ساختمان به متراژ یک هزار مترمربع و همچنین مناسب‌سازی محوطه و نمای ورودی ساختمان است.
مهندس مقدس به میزان اعتبارات تخصیص‌یافته برای تعمیر و بهسازی مرکز خدمات جامع سلامت آبدان اشاره و اظهار کرد: مبلغ دو میلیارد ریال، برای بهسازی و تعمیرات این مرکز اختصاص‌یافته است که اعتبار آن از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تأمین‌شده است.
وی اظهار داشت: به دنبال این هستیم تا دهه فجر یا حداکثر پایان سال بتوانیم فضایی درخور شأن مردم آبدان در مرکز خدمات جامع سلامت این شهر فراهم کنیم.
انتهای پیام/ ح.ن 3050


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     بهسازی     مرکز.جامع.سلامت     مهندس.عادل.مقدس     آبدان    

تاریخ بروز رسانی:   18 دی 1395

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >