رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم در جمع اصحاب رسانه شهرستان جم عنوان کرد:
اجرای 8 پروژه عمرانی در حوزه سلامت بااعتباری بالغ‌بر 30 میلیارد ریال

9 ارديبهشت 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم عنوان داشت: در دولت تدبیر و امید در شهرستان جم، تاکنون 8 پروژه عمرانی در حوزه سلامت اجراشده است که در این پروژه‌ها بالغ‌بر 30 میلیارد ریال هزینه شده است.

مهندس احمد قاسمی افزود: خدمات سلامت در دولت تدبیر و امید بی‌نظیر بوده است که از رسانه‌ها این توقع وجود دارد تا این خدمات را رسانه‌ای کنند و در حوزه سلامت نقش‌آفرینی بیشتری داشته باشند.
وی تصریح کرد: اصحاب رسانه نقش مهمی در افزایش سواد سلامت مردم‌دارند و همین مطالبه گری که امروزه در مردم وجود دارد نشان از افزایش سواد سلامت آن‌ها نسبت به قبل می‌باشد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم اظهار داشت: یکی دیگر از توقعات از رسانه‌ها در بحث سلامت، فعالیت در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌باشد.
نقد سازنده رسانه‌ها را با آغوش باز پذیرا هستیم
مهندس قاسمی عنوان داشت: باوجود گسترده بودن ارایه خدمات در حوزه سلامت و نگاه رسانه‌ها به این حوزه، همکاری لازم را با اصحاب رسانه خواهیم داشت و نقد سازنده آن‌ها را با آغوش باز پذیرا هستیم.
وی افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت توسط دولت تدبیر و امید، هرساله حدود 20 میلیارد ریال در حوزه پزشک خانواده در شهرستان هزینه می‌شود.
این مقام مسئول اضافه کرد: با کاهش فرانشیز ویزیت پزشک عمومی به 5 درصد، در سال 95 در مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان جم حدود 4 میلیارد و 200 میلیون ریال در پرداختی از جیب مردم صرفه‌جویی شده است.
مهندس احمد قاسمی ضمن بیان اینکه فعالیت بخش خصوصی در شهرستان جم در حوزه سلامت بسیار پایین می‌باشد عنوان داشت: وجود بخش خصوصی در شهرستان، باعث ایجاد رقابت سالم و ارایه خدمات باکیفیت بالاتر به شهروندان می‌گردد.
وی افزود: رسانه‌ها می‌توانند در ترغیب خیرین جهت کمک به حوزه سلامت نقشی اساسی ایفا نمایند.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم به مناسبت هفته سلامت، نشستی با حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم و اصحاب رسانه این شهرستان در دفتر کار رییس شبکه برگزار و به‌رسم یادبود لوح تقدیر و تندیس هفته سلامت به خبرنگاران و مدیران سایت‌های حاضر در جلسه اهدا شد.
انتهای پیام/ ا.پ 3020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم     مهندس.قاسمی        

تاریخ بروز رسانی:   9 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >