رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛
راه‌اندازی و تجهیز آزمایشگاه مرجع سلامت در استان بوشهر

23 خرداد 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از راه‌اندازی و تجهیز آزمایشگاه مرجع سلامت در استان بوشهر خبر داد.

دکتر علیرضا رئیسی در دیدار با نمایندگان جامعه آزمایشگاهیان بالینی استان بوشهر اظهار داشت: آزمایشگاه در پروسه تشخیص و درمان دارای جایگاه ویژه‌ای است و باید به‌خوبی موردتوجه قرار گیرد.
وی ضمن تبیین جایگاه آزمایشگاه در نظام سلامت و پررنگ‌تر شدن این نقش در علم جدید پزشکی بیان کرد: تبادل‌نظر میان کارشناسان خبره این رشته با مجموعه مدیریت دانشگاه ضروری است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تأکید بر تقویت بدنه کارشناسی اداره امور آزمایشگاه‌های استان بوشهر، ادامه داد: بررسی مسائل و مشکلات آموزشی دانشجویان علوم آزمایشگاهی در مراکز درمانی ضروری است.
دکتر رئیسی در ادامه بر آموزش ضمن خدمت پرسنل تأکید کرد و مطالبی را در خصوص چگونگی شکل‌گیری تشکل‌ها، فرصت‌ها و تهدیدهای پیش رو بیان کرد.
جواد پرویزی نماینده جامعه آزمایشگاهیان بالینی کشور در بوشهر نیز بابیان اینکه در حال دریافت مجوزهای مربوط به برگزاری انتخابات و تعیین نمایندگان رسمی جابک بوشهر برای تشکیل هسته مرکزی این انجمن هستیم، از برگزاری انتخابات این تشکل در استان خبر داد.
حاضرین در جلسه نیز در خصوص راه‌های افزایش کیفیت خدمات آزمایشگاهی در استان به بحث و تبادل‌نظر پرداخته و همچنین ابلاغ قانون سختی کار از طرف وزارتخانه و پیگیری برای اجرایی شدن آن در مراکز درمانی بهداشتی را خواستار شدند.
جلسه هم‌اندیشی و تبادل‌نظر میان نمایندگان جامعه آزمایشگاهیان بالینی استان بوشهر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی در محل هتل پرواز برگزار شد.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
رییس.دانشگاه     دکتر.علیرضا.رئیسی     آزمایشگاه     مرجع        

تاریخ بروز رسانی:   23 خرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >