چهار قهوه‌خانه عرضه‌کننده قلیان و مواد دخانی در شهرستان تنگستان تعطیل شد

4 امرداد 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: چهار قهوه‌خانه عرضه‌کننده قلیان و مواد دخانی پس از صدور اخطاریه با همکاری اداره اطلاعات اماکن نیروی انتظامی شهرستان پلمپ شد.

مهندس ایرج زنده بودی افزود: در برخی اماکن و قهوه‌خانه‌های سنتی به‌صورت غیرقانونی و غیر مرتبط قلیان عرضه می‌شود که ما با این بخش از صنوف با استناد به قانون کنترل دخانیات برخورد می‌کنیم.
وی ضمن تقدیر و تشکر از نیروی انتظامی شهرستان تصریح کرد: در حال حاضر نیروی انتظامی شهرستان همکاری خوبی در برخورد قانونی با اماکن مشغول به عرضه غیرقانونی قلیان در قالب قهوه‌خانه را دارد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: در طی بازدیدهای صورت گرفته ضمن تشدید اقدامات مرتبط با ساماندهی مراکز غیرمجاز عرضه‌کننده قلیان، آموزش‌ها و تذکرات لازم به متصدیان این مراکز ارایه و اخطاریه‌ها صادر و تحویل گردید و به دلیل عدم رفع نواقص، 4 واحد عرضه‌کننده قلیان، با نصب پلاکارد و با همکاری نیروی انتظامی پلمپ شدند.
مهندس ایرج زنده بودی ادامه داد: شهروندان می‌توانند موارد تخلف بهداشتی را از طریق سامانه ۱۹۰ به‌صورت ۲۴ ساعته به شبکه بهداشت شهرستان تنگستان برای پیگیری اعلام کنند.
انتهای پیام/ح.د 3010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پلمپ     قهوه‌خانه     معاون.بهداشتی     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >