دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
هدف اصلی متولیان حوزه فرهنگ دانشگاه، ارتقای سطح کیفی برنامه‌های فرهنگی است

7 امرداد 1396
دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: هدف اصلی متولیان حوزه فرهنگ دانشگاه، ارتقای سطح کیفی برنامه‌ها و خدمات فرهنگی است.

دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آیین معارفه امام جماعت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی افزود: بر اساس مصوبه شورای اقامه نماز دانشگاه، تکمیل کادر فرهنگی و استقرار روحانیون به‌عنوان مدیران فرهنگی شبکه‌ها و بیمارستان‌های استان در دستور کار قرارگرفته است که این امر بحمدالله تقریباً در تمامی شبکه‌ها و بیمارستان‌های استان محقق گردیده است.
حجت‌الاسلام مجتبی احمدی گفت: افزایش سطح کیفی برنامه‌های فرهنگی هدف اصلی متولیان حوزه فرهنگ دانشگاه می‌باشد که در همین راستا تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.
وی بابیان اینکه رسالت روحانیون رفع دغدغه درونی کارکنان است افزود: حضور روحانیون در شبکه‌ها و بیمارستان‌ها فرصتی مغتنم در جهت ارتقای خدمات و برنامه‌های فرهنگی ازجمله مشاوره در زمینه‌های احکام و خانواده و همچنین روشنگری و پاسخ به شبهات دینی کارکنان می‌باشد که می‌بایست از این فرصت‌ها به نحو شایسته استفاده کرد.
وی عملکرد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در حوزه فرهنگ بسیار خوب دانست و آن را نتیجه عزم جدی و حمایت‌های رییس و دیگر مسئولین دانشگاه و مدیران و کارکنان شبکه‌ها و بیمارستان‌های استان دانست.
وی همچنین ضمن تشکر از زحمات رییس شبکه بهداشت و درمان دشتی در حوزه فرهنگ اظهار امیدواری کرد در آینده نیز شاهد روند روبه رشد کیفیت برنامه‌های فرهنگی باشیم.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز در این دیدار گفت: نگاه ما به فرهنگ نگاهی ویژه است و به اعتقاد ما فرهنگ پایه و اساس دیگر فعالیت‌های مجموعه بهداشت و درمان می‌باشد.
دکتر اصغر بحرانی تصریح کرد: در آینده نیز همچون گذشته از هیچ کوششی در جهت بسط و توسعه برنامه‌های باکیفیت فرهنگی دریغ نخواهیم کرد.
گفتنی است در پایان این جلسه حجت‌الاسلام عقیل ربیعی به‌عنوان امام جماعت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی معرفی و از تلاش‌های ارزنده سید محسن حسینی در اقامه نماز جماعت در سالیان متمادی در شبکه بهداشت و درمان دشتی تجلیل شد.
انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
ستاد.اقامه.نماز     حجت‌الاسلام.مجتبی.احمدی     دکتر.اصغر.بحرانی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   7 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >