به مناسبت هفته بدون دخانیات؛
نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد در شهرستان عسلویه برگزار شد

10 امرداد 1396
نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر در سالن مدرسه وحدت شهر نخل تقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در این خصوص گفت: دخانیات و مواد مخدر تهدیدی برای سلامت و توسعه جامعه است.
مهندس جاسم زارعی بابیان اهمیت و جایگاه بهداشت درزمینه آموزش و پیشگیری از اعتیاد افزود: اطلاع‌رسانی و آموزش در زمینه اعتیاد گامی ارزنده در راستای آگاهی مردم و حتی مسئولین در پیشگیری از این معضل فراگیر دنیای امروز است که علاوه بر بار مالی بر پیکر خانواده و جامعه، آسیب‌های اخلاقی و اجتماعی بسیاری به همراه خواهد داشت.
وی تصریح کرد: این نمایشگاه در راستای منویات مقام معظم رهبری و همچنین تأکید فرماندار و رییس ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان مبنی بر لزوم برداشتن گام‌های عملی و مؤثر جهت ریشه‌کنی این بلای خانمان‌سوز دایر شد که با استقبال خوب مردم و مشارکت سازمان‌ها، نهادها و ادارات شهرستان مواجه شد.
مهندس زارعی بیان کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه آگاهی به مردم به‌ویژه جوانان در مورد آسیب‌های اجتماعی مواد مخدر و ارایه راهکارها و برنامه‌های لازم برای پیشگیری از اعتیاد است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه ضمن قدردانی از تمامی دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه ابراز امیدواری کرد: به همت مردم و مسئولین بتوانیم به اهداف طرح سلامت همه‌جانبه که مهم‌ترین چالش و هدف‌گذاری بهداشت و درمان می‌باشد دست‌یابیم و تحقق این امر با تأکید بر مقوله آموزش و مشارکت مردم و مسئولین است.
 فرماندار عسلویه به همراه معاونین و سایر مسئولین شهرستان از نمایشگاه بازدید و از تلاش‌های صورت گرفته قدرانی کردند.
برگزاری نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در سالن مدرسه وحدت نخل تقی با حضور خانم دکتر فاطمه اکبری زاده کارگروه بهداشت روان استان و به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان، ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان، شهرداری بندر نخل تقی، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، اداره آموزش‌وپرورش، اداره ورزش و جوانان، اداره بهزیستی، انجمن نقش‌آفرین جوان، مرکز گذری کاهش آسیب، شبکه اجتماع‌محور و انجمن بانوی آفتاب نخل تقی برگزار شد.
انتهای پیام/ ع.م 3090
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نمایشگاه     مواد.مخدر     فرماندار     مهندس.جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   10 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >