فرماندار دیّر:
پانسیون 10 واحدی پزشکان دیّر ساخته می‌شود

29 امرداد 1396
فرماندار دیّر گفت: با تصویب اعتبار اولیه در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دیّر، پانسیون 10 واحدی پزشکان این شهرستان ساخته می‌شود.

حمزه اعتماد در جلسه شورای اداری شهرستان دیّر گفت: دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت شهرستان دیّر منشأ خدمات بسیار خوبی بوده است و بسیاری از دغدغه‌های مردم در این حوزه کاهش‌یافته است.
وی به طرح تحول سلامت اشاره و اظهار کرد: بزرگ‌ترین کاری که در این زمینه انجام شد کاهش پرداختی از جیب بود که رضایت‌مندی مردم را در پی داشت.
وی بابیان اینکه دولت تدبیر و امید طی 4 سال گذشته اقدامات خوبی در حوزه سلامت شهرستان دیّر انجام داده است، عنوان کرد: احداث و بهره‌برداری از یک پایگاه سلامت، 6 خانه‌ بهداشت، یک مرکز خدمات جامع سلامت، 4 پایگاه فوریت‌های پزشکی 115، یک مرکز پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان، یک بیمارستان 56 تختخوابی، ساختمان شبکه بهداشت و درمان و بهسازی کلی مراکز و خانه‌های بهداشت ازجمله اقدامات مؤثر عمرانی دولت یازدهم در حوزه سلامت شهرستان دیّر بوده است.
فرماندار دیّر ضمن ابراز امیدواری در استمرار توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت در دولت دوازدهم در این شهرستان افزود: راه‌اندازی درمانگاه تخصصی، شبانه‌روزی شدن مرکز خدمات جامع سلامت بردخون، خرید تجهیزات بروز آزمایشگاهی، افزایش تعداد 4 دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس 115، افزایش تعداد پزشکان مراکز، اجرای طرح دندان‌پزشک خانواده، خرید و تأمین تجهیزات خانه‌های بهداشت، راه‌اندازی و خرید تجهیزات اتاق احیا قلبی و الکترونیک کردن پرونده سلامت خانوار بخشی دیگر از دستاوردهای دولت یازدهم در حوزه سلامت شهرستان دیّر بوده است.
 وی با اشاره به بهره‌برداری از بیمارستان 56 تختخوابی دیّر گفت: بیمارستان 56 تختخوابی امام هادی (ع) دیّر بعد از سه دهه، با تلاش مسئولین شهرستان و استان در دولت تدبیر و امید تکمیل و به بهره‌برداری رسید و به انتظار چندین ساله مردم این شهرستان خاتمه داد.
اعتماد اضافه کرد: از محل تملک دارایی‌ها مبلغ پنج میلیارد ریال برای ساخت پانسیون 10 واحدی پزشکان دیّر در کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان نظر گرفته‌شده است که با تصویب و نهایی شدن آن ساخت آن آغاز می‌شود.
وی با اشاره به ظرفیت خیرین سلامت شهرستان دیّر تصریح کرد: خیرین در حوزه سلامت شهرستان دیّر همکاری‌های خوبی داشته‌اند و اصحاب رسانه هم کمک کند این فرهنگ تقویت شود.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
شورای.اداری     پانسیون.پزشکان     فرماندار     حمزه.اعتماد     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   29 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >