با حضور استاندار بوشهر؛
عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت حضرت زینب (س) شهرستان بوشهر آغاز شد

11 شهريور 1396
با حضور استاندار بوشهر عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت حضرت زینب (س) شهرستان بوشهر با هزینه‌ای بالغ‌بر 30 میلیارد ریال و در زمینی با زیربنای 1055 مترمربع آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، دکتر مصطفی سالاری  در آیین آغاز عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت حضرت زینب (س) بوشهر با اشاره به اینکه در حوزه سلامت استان بوشهر طرح‌های مهمی اجراشده است، اظهار داشت: از سه هزار 500 طرح افتتاح‌شده در دولت یازدهم در استان بوشهر بخش قابل‌توجهی از این طرح‌ها، مربوط به بخش سلامت و در حوزه بهداشت و درمان است.
وی بیان کرد: در بخش بهداشت تفاهم‌نامه‌ای با وزارت بهداشت امضا شد که بر اساس آن 176 مرکز خدمات جامع سلامت و خانه بهداشت در استان بوشهر احداث شود.
استاندار بوشهر گفت: با احداث 176 مرکز خدمات جامع سلامت تمامی شهرها و روستاهای استان بدون استثنا ازلحاظ برخورداری از مراکز خدمات جامع سلامت و خانه بهداشت به سطح استاندارد می‌رسند.
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز در حاشیه این مراسم با تبریک هفته دولت گفت: مرکز خدمات جامع سلامت حضرت زینب (س) شهرستان بوشهر در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت و طی تفاهم‌نامه مشترک وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و استانداری بوشهر در زمینی به ابعاد 1055 مترمربع و در سه‌طبقه برای ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به بهره‌برداری خواهد رسید.
مهندس حسن فخرایی اضافه داشت: این طرح از محل اعتبارات متمرکز وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اعتبارات استانی با هزینه‌ای بالغ‌بر 30 میلیارد ریال احداث و تجهیز خواهد شد.

انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     هفته.دولت96     استاندار     دکتر.مصطفی.سالاری     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر    
   

تاریخ بروز رسانی:   11 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >