معاون وزیر بهداشت:
مراجعه بیماران بوشهری به دیگر استان‌ها کاهش‌یافته است / گزارش تصویری

20 شهريور 1396
معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بابیان اینکه مراجعه بیماران بوشهری به دیگر استان‌ها کاهش‌یافته است، گفت: رضایت مردم بزرگترین دستاورد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.

دکتر علیرضا رئیسی در جمع اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: اگر دستاوردی وجود داشته و خدمتی در استان انجام‌شده توسط شخص نبوده بلکه کارها به‌صورت تیمی انجام‌شده است که باید از بهورزان شاغل در خانه‌های بهداشت، پرستاران بیمارستان‌ها، پزشکان و تمامی پرسنل مجموعه دانشگاه تقدیر و تشکر کرد.
وی ضمن تبریک به دکتر سعید کشمیری تصریح کرد: ایشان از نیروهای بسیار خوب و فعال در تمامی زمینه‌های علمی و پزشکی است که در همه سطوح مجموعه دانشگاه به انجام خدمت پرداخته‌ و با تمام سختی‌های کار آشنا است.
معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: مدیریت دانشگاه علوم پزشکی کاری بسیار سخت است زیرا باید در برخی موارد مدیریت بحران انجام داد به‌نحوی‌که پرداخت کارانه، حقوق اعضا هیئت علمی و کارکنان، ایجاد فضای تحصیلی و آموزشی برای دانشجویان، تعداد زیاد مراجعین، تعداد کم پزشک، پرستار و تخت از این جمله موارد است.
طی سه سال اخیر به‌اندازه دو دهه در بوشهر کار شد
دکتر رئیسی بیان داشت: بحران در آموزش، بهداشت، درمان و سایر واحدهای دانشگاه بسیار انرژی بر است و این در کنار بحران‌هایی که از محیط بیرون به فرد وارد می‌شود مدیریتی سخت را ایجاد می‌کند که امید است با خلاقیت‌ها و انرژی‌هایی که در دکتر کمشیری سراغ داریم با کمک سایر اعضا مجموعه بتواند از بحران گذشته و حاصل آن سلامتی، آسایش و آرامش برای هم استانی‌های عزیز باشد.
وی افزود: در طی سه سال گذشته به‌اندازه دو دهه در دانشگاه و سطح استان کار انجام‌شده است که این نشان از تلاش مضاعف مجموعه است.
معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هنگامی‌که بسیاری از بیماران شفا پیداکرده‌ و بسیاری از همراهان بیمار رنج سفر به سایر استان‌ها را تحمل نکرده‌اند این خود دستاورد بزرگی است و رضایت بالای مردم نشان از کار بزرگ دانشگاه است که باید از تلاش تک‌تک این مجموعه تقدیر کرد.
انتهای پیام/ م.ف 1026

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
هیات.رییسه     معاون.وزیر     دکتر.علیرضا.رئیسی        

تاریخ بروز رسانی:   20 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >