سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
ایجاد عدالت در بخش سلامت/ کیفیت خدمات درمانی افزایش می‌یابد

17 مهر 1396
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نظام ارجاع الکترونیک می‎تواند در کیفیت ارایه خدمات بهداشتی و درمانی مؤثر باشد.

دکتر سعید کشمیری در کمیته استقرار نظام ارجاع در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: نظام ارجاع الکترونیک (سیستم هدایت بیمار) می‎تواند هم در کیفیت ارایه خدمات و هم دسترسی به عدالت مؤثر باشد.
وی در این نشست که با حضور مدیران دانشگاه علوم پزشکی و بیمه سلامت استان بوشهر برگزار شد افزود:‌ اجرای این برنامه باعث بهبود فرایندهای ارایه خدمت به بیماران می‌شود و باعث ثبت دقیق اطلاعات و وجود بایگانی مناسب می‌شود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: یکپارچه‌سازی اطلاعات سلامت امکان ارایه خدمات بهتر بهداشتی، درمانی و مدیریت بهتر نظام سلامت کشور را فراهم می‌سازد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: مهم‌ترین دستاورد این سیستم این است که نیازمندان واقعی به خدمات تخصصی و فوق تخصصی به‌صورت بهینه از این خدمات بهره‌مند می‌شوند.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان اظهار کرد: با تهیه تجهیزات سخت‌افزاری موردنیاز، کلیه‌ی مراکز خدمات جامع سلامت در سطح یک، برای اجرای این برنامه آمادگی دارند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: در حال حاضر برنامه نظام ارجاع در بعضی از نقاط به‌صورت تستی در حال انجام است.
وی گفت: نظام ارجاع، یک نظام هدایت بیمار است و به بیمار کمک می‌کند تا در مسیر درست درمان قرار گیرد و این کار نیاز برای پیگیری سوابق کاغذی قبلی پزشکی را از بین می‌برد و در تضمین اطلاعات دقیق و خوانا به بیمار کمک می‌کند.
انتهای پیام/ م.ب 2020


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
کمیته     نظام.ارجاع     دکتر.سعید.کشمیری     معاونت.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان        

تاریخ بروز رسانی:   17 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >