برپایی ایستگاه سلامت ویژه سالمندان در شهر برازجان

18 مهر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارایه خدمات مشاوره پزشکی و سلامت ویژه سالمندان در سطح شهر برازجان به مناسبت «هفته تکریم سالمندان» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست ضمن تشریح اقدامات و برنامه‌های این شبکه در هفته سالمندان اظهار داشت: امسال نیز در راستای تکریم سالمندان و توجه ویژه به نقش اجتماعی این قشر از جامعه برنامه‌های مختلف و متنوعی را پیش‌بینی کرده‌ایم که در روستاها، بوستان‌ها، مراکز فرهنگی و مذهبی اجرا می‌شود.
وی افزود: در این هفته پایگاه‌های سلامت مختلفی در سایر شهرهای شهرستان برپاشده است که مشاوره‌های پزشکی، روان‌شناسی، تغذیه، مراقبت‌های بهداشتی نظیر وزن و فشارخون و خدمات دندانپزشکی به سالمندان ارایه می‌شود.
مهندس ماریا خویش دوست خاطرنشان کرد: ما امیدواریم بتوانیم این خدمات را در تمامی مناطق به‌خصوص مناطق صعب‌العبور و دور از دسترس ارایه دهیم و با توجه به طرح تحول نظام سلامت و ارائه خدمات نوین به سالمندان، اطلاع‌رسانی و آموزش به این قشر در اولویت قرارگرفته است.
گفتنی است بااطلاع رسانی که توسط شبکه بهداشت و درمان در خصوص برپای ایستگاه سلامت ویژه سالمندان انجام شد تعداد زیادی از سالمندان بازنشسته شبکه بهداشت و درمان و اداره آموزش‌وپرورش شهر برازجان از خدمات سلامتی که در این ایستگاه ارایه می‌شد، بهره‌مند شدند.

انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
ایستگاه.سلامت     سالمندان     مهندس.ماریا.خویش.دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   18 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >