رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:
آزمایشگاه مرکزی شهرستان تنگستان راه‌اندازی خواهد شد

20 آذر 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر از تأمین اعتبار برای راه‌اندازی آزمایشگاه مرکزی شهرستان تنگستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، دکتر سعید کشمیری در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شهید رجایی شهر اهرم گفت: با توجه به جمعیت 77 هزارنفری شهرستان تنگستان در بخش شهری و روستایی و در جهت تأمین نیازهای بهداشتی ساکنین این شهرستان آزمایشگاه مرکزی شهرستان با کلیه تجهیزات تخصصی در این مرکز راه‌اندازی می‌گردد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر افزود: با تأمین اعتبار آزمایشگاه مرکزی شهرستان تنگستان موافقت شده است و این آزمایشگاه در بخش‌های بیوشیمی، هماتولوژی و میکروبیولوژی دایر خواهد شد.
وی اظهار داشت: با آغاز به کار نمودن آزمایشگاه مذکور تمامی آزمایش‌های قلبی، کلیوی، کبدی، خون‌شناسی و بیماری‌های میکروبی ساکنین شهرستان تنگستان پوشش داده خواهد شد و دیگر نیازی به مراجعه به مرکز استان جهت انجام آزمایش‌های مربوطه نخواهد بود.
گفتنی است رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر از بخش‌های مختلف مرکز خدمات جامع سلامت شهید رجایی بازدید و با پرسنل آن مرکز دیدار نموده و فعالیت‌های آنان را موردبررسی قراردادند.

انتهای پیام/ م.ا 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     آزمایشگاه     دکتر.سعید.کشمیری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   20 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >