قائم‌مقام رییس دانشگاه در برنامه‌ریزی:
برنامه‌های عملیاتی دانشگاه باید با نوآوری همراه باشد

28 آذر 1396
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی گفت: برنامه‌های عملیاتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باید به شکلی اجرا شود که همراه با نوآوری باشد.

دکتر حسین دارابی در نشست پایش برنامه عملیانی دانشگاه گفت: یکی از عواملی که موجب سرعت بخشیدن به اجرای برنامه‌های عملیاتی دانشگاه می‌شود دیدگاه ویژه مسئولین پایش برنامه‌ها در سطوح مختلف است.
وی با اشاره به لزوم پویا بودن برنامه‌‌ها افزود: برای برخورداری از برنامه‌ای با کمترین میزان انحراف در برنامه،مستندات ‌ عملیاتی باید با بررسی آسیب‌ها به سمت پویایی پیش رود.
دکتر دارابی گفت: ارایه برنامه اختصاصی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان پیشبرد برنامه عملیاتی به شمار می‌رود و انتظار داریم تا قبل از شروع برنامه جدید این موضوع در بخش‌های مختلف موردبررسی قرار گیرد و اجرایی شود.
وی خاطرنشان کرد: جایگاه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حوزه پایش برنامه عملیاتی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اتفاقی نیست و این موضوع تنها باهمت و برنامه‌ریزی مسئولان محقق شده است.
قائم‌مقام رییس دانشگاه در امور برنامه‌ریزی تصریح کرد: تمام تلاش خود را برای برطرف شدن مشکلات و کاهش انحراف از برنامه‌های دانشگاه بکار خواهیم گرفت.
بیش از 85 درصد برنامه‌های عملیاتی شش ماه نخست سال 96 محقق شد
مشاور رییس دانشگاه و رییس دبیرخانه دائمی هیأت امنا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این نشست گفت: در پایش برنامه عملیاتی دانشگاه علوم پزشکی کشور در شش‌ماهه نخست سال جاری که توسط تیم پایش وزارت بهداشت صورت گرفت بیش از 85 درصد از برنامه‌های دانشگاه بوشهر محقق شد.
دکتر فرامرز کشکولی افزود: بیش از 98 درصد برنامه خود اظهاری دانشگاه در سامانه پایش ثبت شد که در مقایسه با سال گذشته جهش قابل‌توجهی داشت.
وی با اشاره به برنامه‌ریزی و تلاش سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در زمینه پایش برنامه عملیاتی گفت: پس از گذشت دو سال از اجرای برنامه عملیاتی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شاهد سیر پیش‌رونده در همه معاونت‌ها بودیم اما این موضوع نباید مانعی برای تلاش بیشتر در زمینه پایش برنامه‌ها شود.
دکتر کشکولی خاطرنشان کرد: برای تحقق کامل برنامه عملیاتی دانشگاه آسیب‌شناسی این برنامه و هماهنگی برای بهبود کیفیت محتوایی با جدیت پیگیری خواهد شد.
نشست بررسی پایش برنامه عملیاتی دانشگاه علوم پزشکی با حضور قائم‌مقام رییس دانشگاه در برنامه‌ریزی ، مشاور رییس دانشگاه و رییس دبیرخانه دائمی هیأت امنا و مسئولین پایش برنامه‌های عملیاتی در سالن ابن‌سینا برگزار شد، در این نشست پس از ارائه گزارش شش‌ماهه نخست سال جاری به بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه‌های دانشگاه پرداخته شد.
انتهای پیام/م.پ 1025
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     پایش.برنامه.عملیاتی     دکتر.حسین.دارابی     دکتر.فرامرز.کشکولی    

تاریخ بروز رسانی:   28 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >