سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه:
خودمراقبتی سازمانی رویکردی جهت ایجاد یک محیط سالم و با بهره‌وری بالا است

29 آذر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: خودمراقبتی سازمانی رویکردی جهت ایجاد یک محیط سالم و با بهره‌وری بالا است.

گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مهندس محمد بازیاری کارگاه آموزشی خودمراقبتی سازمانی و اجتماعی افزود: خودمراقبتی سازمانی یک فرایند انتخابی، مشارکتی و فعال برای سلامت سازمان است و دربرگیرنده سه حیطه سلامت و امنیت شغلی، فعالیت‌های بهداشتی داوطلبانه و رویکردهای ارتقای بهره‌وری سازمانی است.
مهندس محمد بازیاری عنوان داشت: خودمراقبتی سازمانی، رویکردی کاملاً مناسب برای ایجاد یک محیط کار سالم است؛ ازاین‌رو باهدف تحقق چنین محیطی باید کارکنان و مدیران آموزش‌های لازم را ببینند تا بتوانند از طریق اجرای برنامه‌ها و خطی مشی‌های ارتقای سلامت در محل کار ، با خلق فرهنگ حمایتی تشویقی به این مهم دست یابند.
مدیر گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: از منافع و فواید متعدد اجرای این برنامه می‌توان به مواردی همچون ارتقای سلامت کارکنان، افزایش روحیه، دلگرمی و رضایت کارکنان، بهبود تصویرسازمانی و شخصیت حقوقی در سازمان ، بهبود فرایند اشتغال و روابط بین فردی کارکنان اشاره کرد.
مهندس حمیدرضا رصافیانی پس از بحث و تبادل‌نظر با شرکت‌کنندگان، برنامه‌های تدوین‌شده خودمراقبتی سازمانی و اجتماعی را به‌عنوان یک الگو برای فراگیران توضیح داد و انتظارات گروه آموزش سلامت و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه از برگزاری این کارگاه را تشریح کرد.
در این کارگاه مفاهیم خودمراقبتی سازمانی و اجتماعی و نکات اجرایی مربوطه توسط مدیر گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آموزش داده شد.
گفتنی است کارگاه آموزشی خودمراقبتی سازمانی و اجتماعی با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مدیر و کارشناسان گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه و کارشناسان شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌های استان، در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه برگزار شد.


انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
خودمراقبتی     مهندس.محمد.بازیاری     مهندس.حمیدرضا.رصافیانی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   29 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >