معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مناطق جنوبی استان نیازمند توجه ویژه در حوزه بهداشت می‌باشند

11 دی 1396
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مناطق جنوبی استان خصوصاً شهرستان عسلویه نیازمند توجه ویژه در حوزه بهداشت می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه؛ دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان در بازدید تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه بیان کرد: حوزه‌های بهداشت محیط وحرفه ای، بیماری‌های غیر واگیر و سلامت خانواده از اولویت‌های معاونت بهداشت می‌باشد.
وی هدف از این نشست را ارزیابی نحوه پیشرفت کار و روند اجرایی آن دانست و گفت: یافتن مشکلات راهی است تا بتوانیم فرایند خدمت‌رسانی به مردم در حوزه بهداشت را تسریع و کمبودها و نواقصات را برطرف کنیم که در این راستا و با توجه به اجرایی کردن برنامه‌ها در دیگر شهرستان‌ها تجربیات لازم را کسب کرده و مشکلات را شناسایی و رفع خواهیم کرد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: در کنار توسعه زیرساخت‌ها و تأمین فضای فیزیکی در بخش بهداشت و درمان انتظار داریم که نیروی انسانی ورزیده و آموزش‌دیده هم داشته باشیم تا بتوانیم با انجام خدمات باکیفیت، سلامت مردم که هدف نهایی نظام تحول سلامت است را تأمین کنیم.
دکتر خواجه‌ئیان ضمن ارج نهادن به تلاش سرپرست و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه افزود: ما به‌تمامی کمبودها ازجمله کمبود اعتبارات، نیروی انسانی و ... واقف هستیم و دغدغه ریاست محترم دانشگاه نیز رفع مشکلات موجود می‌باشد که تاکنون در حوزه تحول نظام سلامت تغییرات بسیار باارزشی صورت گرفته است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه نیز گفت: در راستای نظارت بر نحوه ارایه خدمات بهداشتی به‌ویژه روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت، تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از این شهرستان بازدید کرد.
جاسم زارعی افزود: این بازدیدها به یافتن هر چه کیفی‌تر نقاط ضعف و قوت کار، حل مسایل و گسترش ارایه خدمات کمک می‌کند.
وی با اشاره به اینکه این بازدید از ستاد شبکه، مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشت شهرستان و با چک‌لیست‌های استاندارد صورت گرفته است افزود: در این پایش تمامی بسته‌های خدماتی شامل مادران، باروری سالم، کودکان، میان‌سالان، خودمراقبتی، سالمندان، تغذیه، جوانان و نوجوانان در ستاد شبکه بررسی و پایش گردید.
كارشناسان تیم پایشگر معاونت بهداشتی نیز ضمن ابراز رضایت از عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، هدف اصلی این بازدید را تبادل اطلاعات و انتقال تجارب عنوان کردند.
گفتنی است بعد از بازدیدهای صورت گرفته از شهرستان عسلویه نشستی با حضور معاون بهداشتی دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان، دکتر محمدمهدی خواجه‌ئیان معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان
شهرستان عسلویه، مدیران و کارشناسان تیم پایشگر معاونت بهداشتی و کارشناسان ستادی شهرستان عسلویه در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه برگزار شد.
انتهای پیام/ ع.م 3090
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
پایش     معاونت.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   11 دی 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >