با کمک تیم اورژانس:
دختر عجول افغان در مرکز خدمات جامع سلامت بردخون به دنیا آمد

16 دی 1396
با کمک تیم اورژانس، دختر عجول افغان در مرکز خدمات جامع سلامت بردخون به دنیا آمد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر، در ساعات اولیه بامداد امروز، نوزادِ دختر افغانی چشمش به دنیای رنگین‌کمان باز شد.
با دنیا آمدن این نوزادِ دختر، چشم پدر و مادر به سومین فرزندشان روشن شد و شیرینی زندگی را در سردترین فصل سال با گرمای حضورش، دوچندان کرد.
مهرناز صالحی پزشک کشیک مرکز خدمات جامع سلامت سردار شهید بردستانی بردخون در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در شهرستان دیر گفت: مادرِ باردار پس از مراجعه به مرکز، پذیرش و مورد معاینه پزشک قرار گرفت که به علّت نزدیک بودن به زمان زایمان، تیم و کادر درمانی به طور اورژانسی اقدام به گرفتن زایمان کردند.
وی افزود: پس از ۳۰ دقیقه از زمان مراجعه و با تلاش مؤثر همکارانم، نوزاد با سلامت کامل مادر متولد شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نیز ضمن تقدیر از پزشکان و کادر درمانی مرکز خدمات جامع سلامت بردخون وپایگاه اورژانس جاده ای 115 بردخون به خبرنگار وبدا در شهرستان دیر گفت: حضور پزشکان و کادر درمانی مجرب در مراکز خدمات جامع سلامت آرامش و امنیت خاطر خوبی در شهروندان ایجاد کرده است که یکی از اهداف نظام است.
مهندس احمد آخوندی گفت: تمام تلاش همکارانم در مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر ارایه خدمات مطلوب، به‌موقع و کسب رضایتمندی مردم است.
وی یادآور شد: درمجموع ۲۱ پزشک عمومی، ۲ پزشک متخصص ثابت و ۹ پزشک متخصص پاره‌وقت خدمات بهداشتی و درمانی در مراکز تحت پوشش این شبکه اعم از بیمارستان و مراکز خدمات جامع سلامت به شهروندان شهرستان دیر ارایه می‌دهند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: ارایه خدمات زایمان اورژانسی یکی از وظایف مهم کادر درمانی است که خوشبختانه تاکنون زایمان‌های موفقی در مراکز و حتی زمان اعزام و در آمبولانس انجام‌شده است.
مهندس آخوندی تصریح کرد: در این زایمان، مهرناز صالحی و مهدی علیرضایی به‌عنوان پزشک، فاطمه جمالی بهیار و مجتبی هنرجو و مرتضی جعفری از تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ حضور داشتند.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دختر.عجول.افغان     مرکز.جامع.سلامت     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     بردخون        

تاریخ بروز رسانی:   16 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >