استاندار بوشهر:
تقویت ارتباط دستگاه های اجرایی و صنعت با دانشگاه ها در اولویت برنامه های این استان است/ گزارش تصویری

27 دی 1396
استاندار بوشهر دانشجویان را سرمایه مهم اجتماعی دانست و گفت: تقویت ارتباط دستگاه های اجرایی و صنعت با دانشگاه ها در اولویت برنامه های این استان است.

دکتر عبدالکریم گراوند در نشست با مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با تسلیت حادثه تلخ کشتی سانچی و تسلیت جان‌باختن عده‌ای از فرزندان ایران اسلامی، جایگاه دانشگاه در جامعه را بسیار مهم و اثرگذار دانست و اظهار داشت: پیوند دانشگاه با بخش‌های مختلف صنعت، خدمات، کشاورزی و دیگر عرصه‌ها برای توسعه و پیشرفت جامعه امری مهم و ضروری است.
وی استفاده از تجارب و دانش را از اهداف پیوند دانشگاه با بخش‌های مختلف اجتماع دانست و تأکید کرد: تقویت ارتباط بخش‌های صنعت، خدمات، کشاورزی و دستگاه‌های اجرای با دانشگاه‌های استان بوشهر موردتوجه قرار دارد.
استاندار بوشهر از تعیین مشاور استاندار در امور دانشگاه‌های استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: برای تعامل و ارتباط بیشتر دانشگاه با بخش‌های مختلف جامعه مشاور استاندار بوشهر در امور دانشگاه تعیین و منصوب می‌شود.
دکتر گراوند جایگاه دانشگاه و دانشجویان را در جامعه مهم دانست و افزود: مدیران آینده این مرزوبوم همین دانشجویان فعلی هستند که به‌عنوان سرمایه‌های مهم اجتماع موردتوجه است.
وی بالاترین سرمایه یک جامعه را نیروهای انسانی نخبه، باتجربه، متخصص و فرهیخته دانست و تأکید کرد: دانشگاه‌ها در تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص نقش مهمی دارند چراکه این دانشجویان آینده‌سازان کشور هستند.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     استاندار     دکتر.عبدالکریم.گراوند     دفاتر.نهاد.رهبری    

تاریخ بروز رسانی:   27 دی 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >