با حضور مسئولین بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت:
پایش عملکرد و شاخص‌های بهداشتی شهرستان بوشهر

8 اسفند 1396
با حضور مسئولین معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، عملکرد و شاخص‌های بهداشتی شهرستان بوشهر مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، نحوه عملکرد و ارائه خدمات بهداشتی و همچنین وضعیت شاخص‌های بهداشتی شهرستان بوشهر در بازدید تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت.
معاون فنی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشست با اعضای تیم پایش و مسئولین مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: نشست‌های ارزیابی عملکرد موجب رشد و تعالی مراکز بهداشتی در مسیر خدمات‌رسانی بهتر به ارباب‌رجوع خواهد شد.
دکتر محمدمهدی خواجه‌ئیان در این نشست هدف از اجرای این پایش را مرور و بررسی شاخص‌های بهداشتی و نحوه ارایه خدمات بهداشتی در شهرستان بوشهر عنوان کرد و افزود: تمام مصوبات پایش سال قبل اجرایی و عملیاتی شده است.
 گفتنی است در این نشست که   معاون فنی معاون بهداشتی و مدیران گروه‌های ستادی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و رییس و مسئولان مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز حضور داشتند، روند ارایه خدمات و شاخص‌های بهداشتی شهرستان بوشهر موردبررسی و تبادل‌نظر قرار گرفت و راهکارهای لازم در زمینه بهبود و ارتقای شاخص‌ها ارائه شد.
انتهای پیام/ا.س 3000

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پایش     معاون.فنی     دکتر.محمدمهدی.خواجه‌ئیان     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   8 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >