با حضور تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه صورت گرفت:
پایش عملکرد و شاخص‌های بهداشتی شهرستان کنگان

23 اسفند 1396
تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آخرین دور از بازدیدهای خود در سال جاری، با حضور در شهرستان کنگان از شبکه بهداشت و درمان این شهرستان بازدید کرد.

در این پایش مدیر گروه و کارشناسان حوزه معاونت بهداشتی، نحوه ارایه خدمات بهداشتی و چگونگی روند اجرای برنامه‌های طرح تحول نظام سلامت را موردبررسی قراردادند.
با توجه به اهداف تعیین‌شده ابتدای سال، ستاد شبکه بهداشت و درمان، مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشت بازدید و تمامی بسته‌های خدماتی شامل مادران، باروری سالم، کودکان، میان‌سالان، خودمراقبتی، سالمندان، تغذیه، جوانان و نوجوانان، بررسی و پایش شد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشست با اعضای تیم پایش اظهار داشت: امید با تعهد، حسن خلق و مسئولیت‌پذیری که در مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان وجود دارد شاهد ارتقای بیش‌ازپیش عرصه بهداشت و نظام سلامت باشیم.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان افزود: تعامل درون‌سازمانی مهم‌ترین رکن در دستیابی به اهداف سلامت است و از تک‌تک همکاران ستادی و محیطی به خاطر عشق و علاقه‌ای که در بالا بردن شاخص‌های بهداشتی گام برمی‌دارند تشکر و تقدیر می‌نمایم، ما قدردان زحمت‌های همه شما هستیم.
دکتر محمدمهدی خواجه‌ئیان معاون فنی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این نشست هدف از اجرای این پایش را مرور و بررسی شاخص‌های بهداشتی و نحوه ارایه خدمات بهداشتی در شهرستان کنگان عنوان کرد و گفت: تمام مصوبات پایش سال قبل اجرایی و عملیاتی شده است.
در پایان تصمیماتی جهت رفع نواقص موجود و اجرای هرچه بهتر برنامه‌ها اتخاذ گردید.
انتهای پیام: م.س/3070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پایش     معون.بهداشت     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >