سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه:
پایگاه‌های اورژانس 115 در شهرستان گناوه به‌صورت شبانه‌روزی در ایام نوروز آماده خدمت‌رسانی هستند

6 فروردين 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: پایگاه‌های اورژانس به‌صورت شبانه‌روزی به مردم بزرگوار گناوه و مهمانان محترم خدمات سلامت ارایه می‌دهند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مهندس محمد بازیاری عنوان کرد: با حضور مسافران نوروزی در شهر توریستی گردشگری گناوه، تعداد 5 پایگاه اورژانس که شامل شهری و جاده‌ای می‌باشند، به این عزیزان خدمات سلامت ارائه می‌کنند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: با ورود حجم زیاد مسافر به شهرستان گناوه و لزوم خدمات‌رسانی در حوزه سلامت که باید در کمترین زمان ممکن صورت گیرد، 5 پایگاه شهری و جاده‌ای اورژانس 115 به مردم عزیز و مهمانان محترم خدمت‌رسانی می‌کنند.
وی افزود: 2 پایگاه جاده‌ای چهار روستایی و شول، 2 پایگاه شهری و همچنین یک پایگاه مستقر در ساحل با سه نیرو به‌صورت شبانه‌روزی در حال خدمت‌رسانی هستند.
این مقام مسئول ادامه داد: از تاریخ 24 اسفند 96 لغایت 4 فروردین 97 تعداد 330 مورد خدمات ارایه شده که شامل خدمات در محل حادثه و یا مراجعه به پایگاه بوده‌اند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: از تعداد خدمات ارایه‌شده 132 مورد آن به‌وسیله پایگاه مستقر در ساحل ارائه خدمت شده است که با توجه به تعداد سه نیرو و وجود بنز اسپرینتر با تمامی امکانات و یک موتور آمبولانس برای مناطق با ترافیک بالا ارائه خدمات رضایت‌بخش بوده است.
مسئول اورژانس 115 شهرستان گناوه نیز گفت: همکاران ما در تمامی ساعات شبانه‌روز آمادگی ارایه خدمات به مردم و مهمانان عزیز را دارند و تمام تلاش خود را می‌کنند که بهترین خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن را ارایه دهند.
رضا شفیعی افزود: هم‌وطنان عزیز باید در موقع تماس با اورژانس ضمن حفظ خونسردی کامل، اطلاعات موردنیاز و دقیق را در اختیار مرکز اورژانس قرار دهند و آدرس محل حادثه را به‌صورت دقیق اعلام کنند تا خدمت‌رسانی به عزیزان در کمترین زمان باشد.

 انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پایگاه‌های.اورژانس     مهندس.محمد.بازیاری     رضا.شفیعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   6 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >