کسب مقام نخست در تعامل با رسانه‌ها و انعکاس اخبار توسط بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کنگان

5 خرداد 1397
در بخشی از نخستین جلسه شورای اداری شهرستان کنگان در سال 97، به بررسی عملکرد رسانه‌ای نهادهای شهرستان و تعامل آن‌ها با سایت‌های خبری محلی پرداخته شد.

برحسب دستور فرماندار شهرستان کنگان برای انعکاس اخبار دستگاه‌های اجرایی و همکاری با رسانه‌های محلی جهت آگاهی مردم از کارهای ادارات و نهادها، دو اداره (دستگاه)، حائز بهترین رتبه شدند.
طبق بررسی‌های به‌عمل‌آمده توسط فرمانداری شهرستان کنگان، بیمارستان امام خمینی (ره) و اداره آموزش‌وپرورش شهرستان بیشترین میزان همکاری و تعامل را با رسانه‌های محلی داشته‌اند.
این دو نهاد شهرستان کنگان دارای بیشترین تعداد خبر (از فروردین سال 96 تا 15 اردیبهشت 97)، در سایت‌های محلی می‌باشند.
این موضوع به‌طور رسمی در جلسه شورای اداری شهرستان کنگان عنوان شد و از روسای این دو نهاد تقدیر به عمل آمد.
این ارزیابی برای نخستین بار در تاریخ جلسه شورای اداری شهرستان کنگان انجام‌شده است.
نقش‌آفرینی رسانه‌ها در توسعه شهرستان کنگان
فرماندار شهرستان کنگان در این خصوص گفت: این ارزیابی و در راستای تعامل هرچه بیشتر و بهتر نهادها و دستگاه‌های شهرستان کنگان با رسانه‌ها انجام‌شده است.
فتح‌الله نوروزی اظهار داشت: معتقدم رسانه‌ها در توسعه شهرستان کنگان نقش‌آفرین بوده و هستند و لذا باید این ارتباط را هر چه بیشتر تقویت کرد و ارتقا داد. نباید از این ظرفیت بی‌نظیر غافل ماند و لذا هرچه نهادهای ما به رسانه‌ها نزدیک‌تر شوند، رشد و پویایی بیشتری را در آن‌ها خواهیم بود.
تعامل با رسانه‌ها را در قالب گسترده‌تر فزایش می‌دهیم
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نیز در این خصوص گفت: از آذرماه سال 94 که ریاست بیمارستان امام خمینی را عهده‌دار شدم، همواره نگاهی تعاملی با فضای بیرون داشته‌ام.
دکتر حسن حیدری افزود: در همین راستا در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان واحد روابط عمومی را مستقر کردیم، این کار در راستای تعامل درون و برون‌سازمانی و همچنین انجام هماهنگی‌های لازم در سطح منطقه انجام‌شده است.
وی تصریح کرد: واحد روابط عمومی ما در کنار کارهای محول شده بالا، وظیفه دارد اخبار این مرکز درمانی را به شکل مطلوب در سطح شهرستان و استان منعکس کند، این کار از طریق سایت‌های معتبر، رسمی و محلی و در جهت آگاه‌سازی مردم انجام می‌شود.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: در راستای آگاه‌سازی مردم از مسائل این بیمارستان و موارد پزشکی، برنامه‌های جدیدی را برای سال 97 داریم که انشاءلله آن را انجام خواهیم داد.
انتهای پیام/ م.ص 4020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     شورای.سلامت     فرماندار     فتح‌الله.نوروزی     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام.خمینی    
شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   5 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >