سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه:
توسعه پایدار زیرساخت‌های حوزه سلامت جهت رفاه حال مردم لازم و ضروری است

20 تير 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: توسعه پایدار زیرساخت‌های حوزه سلامت جهت رفاه حال مردم لازم و ضروری است و همه ما به این مهم واقف هستیم و تمام تلاش خود را در این زمینه بکار خواهیم بست.

مهندس محمد بازیاری در حاشیه بازدید از مرکز خدمات جامع شبانه‌روزی روستای محمدی شهرستان گناوه گفت: خانه‌های بهداشت در روستاها یکی از اصلی‌ترین زیرساخت‌ها و مراکز بهداشتی در سراسر کشور محسوب می‌شود که باید به احداث، تجهیز و نوسازی آن‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشیم.
پروژه ساخت خانه بهداشت روستای محمدی شهرستان گناوه پیشرفت 70 درصدی داشته است
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه ضمن بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شبانه‌روزی روستای محمدی و خانه بهداشت‌های تابع این مرکز به پیشرفت 70 درصدی پروژه احداث خانه بهداشت این روستا اشاره کرد و افزود: شهرستان گناوه دارای 18 خانه بهداشت است که در حال حاضر ساختمان 6 خانه بهداشت در حال احداث مجدد می‌باشد و پس از اتمام آن‌ها در سال جاری قدمت سال ساخت فضای فیزیکی خانه‌های بهداشت شهرستان به زیر 10 سال خواهد رسید.
وی تصریح کرد: پروژه ساخت این خانه بهداشت با زیربنای 80 مترمربع و با هزینه 15 میلیارد ریال از شهریور سال 96 آغازشده و هم‌اکنون با پیشرفت فیزیکی 70 درصدی در حال انجام است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه ضمن بازدید از مرکز خدمات جامع شبانه‌روزی روستای محمدی این شهرستان به بررسی عملکرد پرسنل در سامانه سیب، نحوه چیدمان و تجهیزات این مرکز و خانه‌های بهداشت تابعه پرداخت.
انتهای پیام/ م.ن 3080


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   20 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >