با حضور معاون درمان وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی؛
بخش مغز و اعصاب بیمارستان کنگان افتتاح شد

18 امرداد 1397
بخش مغز و اعصاب بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کنگان استان بوشهر روز چهارشنبه در آیینی با حضور معاون درمان وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در حاشیه این آیین گفت: هم‌زمان با افتتاح این بخش ۲ پزشک جراح مغز و اعصاب از امروز به درمان بیماران در این بیمارستان خواهند پرداخت.

دکتر حسن حیدری افزود: با افتتاح این بخش دیگر نیازی به اعزام بیماران ناشی از صدمات مغزی به بوشهر نیست.

وی اضافه کرد: همچنین شمار تخت‌های بخش آی سی یو بیمارستان کنگان از ۶ تخت به ۱۶ تخت افزایش‌یافته است.

دکتر حیدری ادامه داد: علاوه بر این ۲۰ تخت بستری ویژه نیز در بخش‌های سی‌سی‌یو و ان آی سی یو به ظرفیت موجود در این بیمارستان افزوده شد.

وی با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت گفت: در چهار ماه نخست امسال ۲۰۰ هزار نفر از خدمات درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان استفاده کردند.

شهرستان کنگان با بیش از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در ۲۰۰ کیلومتری جنوب بوشهر واقع است و بخشی از طرح‌های توسعه میدان گازی پارس جنوبی، پتروشیمی‌ها و صنایع وابسته به آن در محدوده این شهرستان احداث‌شده است.

در این آیین رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار شهرستان کنگان، معاون درمان و معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سرپرست حراست و مدیر روابط عمومی و بین الملل دانشگاه، و مسئولین محلی شهرستان کنگان نیز حضور داشتند.

گفتنی است دکتر قاسم جان بابایی صبح روز چهارشنبه از فرودگاه بین‌المللی خلیج‌فارس عسلویه برای بررسی وضعیت درمان و بازدید از بیمارستان‌های استان بوشهر وارد استان شد.

 

انتهای پیام/

 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
افتتاح     یخش.مغز.اعصاب     بیمارستان.امام.خمینی.کنگان     شهرستان.کنگان     معاون.درمان     وزارت.بهداشت.درمان.آموزش.پزشکی    

تاریخ بروز رسانی:   18 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >