بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر قطب تخصصی مادر و کودک جنوب استان می‌شود

20 امرداد 1397
معاون درمان وزیر بهداشت گفت: بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر دارای پتانسیل بسیار خوبی بوده و می‌تواند به‌عنوان بیمارستان تخصصی مادر و کودک جنوب استان تجهیز شود.

دکتر قاسم جان بابایی در بازدید از بیمارستان امام هادی (ع) دیر افزود: با توجه به نزدیکی دو شهرستان دیر و کنگان، بیمارستان‌های این دو شهر می‌توانند مکمل یکدیگر بوده و در حوزه‌های تخصصی تجهیز شوند.
 وی با اشاره به اهمیت ارایه خدمات تخصصی به مادران و کودکان گفت: بیمارستان امام هادی (ع) دیر می‌تواند به‌عنوان بیمارستان تخصصی مادر و کودک جنوب استان بوشهر تجهیز شود و وزارت بهداشت آمادگی تجهیز آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن را دارد.
معاون درمان وزیر بهداشت با تأکید بر ارتقای خدمات درمانی افزود: خوشبختانه بیمارستان امام هادی (ع) دیر دارای زیرساخت‌های خوب بوده و با تزریق پزشکان متخصص، وضعیت ارایه خدمات درمانی آن ارتقاء خواهد یافت.
دکتر جان بابایی ادامه داد: یکی از اقدامات خوب در این بیمارستان راه‌اندازی مرکز اوزون تراپی است که تاکنون خدمات خوبی به گروه هدف که بیماران دیابتی دارای زخم می‌باشند ارایه داده است.
در این بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون درمان و معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سرپرست حراست و مدیر روابط عمومی دانشگاه، و مسئولین محلی شهرستان دیر نیز حضور داشتند.
گفتنی است دکتر قاسم جان بابایی صبح روز چهارشنبه از فرودگاه بین‌المللی خلیج‌فارس عسلویه برای بررسی وضعیت درمان و بازدید از بیمارستان‌های استان بوشهر وارد استان شد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.وزیر     دکتر.قاسم.جان‌بابایی     بیمارستان.امام.هادی     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   20 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >