خانه بهداشت روستای گلکی شهرستان تنگستان در سومین روز از هفته دولت افتتاح شد

5 شهريور 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان با حضور فرماندار، بخشدار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولین، خانه بهداشت گلکی در بخش مرکزی تنگستان در سومین روز از هفته دولت افتتاح شد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان در حاشیه این مراسم گفت: خانه بهداشت گلکی با زیربنای 100 مترمربع و اعتبار 3 میلیارد ریال و با تأمین اعتبار بسیج سازندگی و استانداری بوشهر در فاصله زمانی 9 ماه ساخته‌شده که امروز به بهره‌برداری رسید.
مهندس عادل مقدس با گرامیداشت هفته دولت و ادای احترام به شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت گفت:  ازآنجاکه عمر تعدادی از خانه‌های بهداشت  شهرستان از استاندارد مناسب گذشته و ازنظر ایمنی استحکام لازم را نداشت با جذب اعتبارات لازم موفق به نوسازی  7 خانه بهداشت در سطح شهرستان تنگستان شدیم که امروز خانه بهداشت گلکی در هفته دولت به افتتاح رسید.
وی ادامه داد: خوشبختانه دولت نگاه ویژه‌ای به بهداشت و درمان مردم داشته و اعتبار قابل‌توجهی به بخش بهداشت و درمان اختصاص‌یافته است و شهرستان تنگستان نیز از این موضوع مستثنا نبوده است.
مقدس خاطرنشان کرد: شاهد تحولات خوبی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان بوده‌ایم که افتتاح این خانه‌های بهداشت جزئی از این اقدامات بوده است.
سرپرست فرمانداری تنگستان نیز ضمن تبریک هفته دولت و تشکر از تلاش‌های مجموعه بهداشت و درمان تنگستان گفت: خدمات دولت تدبیر و امید در مقوله بهداشت و درمان چشمگیر بوده است و علاوه بر ایجاد تعرفه‌های حمایتی در بحث درمان به مردم شاهد تلاش‌های موفق دولت در مبحث بهداشت نیز هستیم.
 احمد دشتی گفت: ساخت و تجهیز خانه‌های بهداشت روستایی که نزدیک‌ترین مرجع برای رفع نیازهای بهداشتی درمانی مردم در روستا است ازجمله خدمات حمایتی دولت در حوزه سلامت به شمار می‌رود.
در خانه‌های بهداشت روستایی خدماتی نظیر مراقبت از زنان باردار و کودکان، انجام واکسیناسیون، ارائه خدمات و آموزش‌های بهداشت محیط و حرفه‌ای، بینایی‌سنجی، طرح‌های پیشگیری از بیماری‌های واگیر و غیر واگیر اجرا می‌شود.

انتهای پیام/ ؟؟؟؟؟؟
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.دولت97     افتتاح     مهندس.عادل.مقدس     احمد.دشتی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   5 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >